Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurant Koley Excelent Urban Pub v Praze 4 Kunraticích

Restaurant Koley Excelent Urban Pub v Praze 4 Kunraticích

Gurmánská turistika
V klidné oblasti Prahy 4, v zeleni můžete zajít do Pub-Restaurantu, místa, kde se snoubí špičkový tankový Excelent s excelentní kuchyní pod vedením šéfkuchaře Stavrose. Určitě také oceníte moderní street-art prostředí.

Excelent Urban Pub Koley, koncept Plzeňského Prazdroje, je moderní street-art Pub-Restaurant, místo, kde se snoubí špičkové tankové pivo Excelent, a další značky Prazdroje, jako Fénix, Kozel, Cider, Birell, s excelentní moderní kuchyní pod vedením zkušeného a světem otřelého šéfkuchaře Stavrose. Smozřejmostí je příprava jídel z čerstvých surovin bez polotovarů.

Pochutnáte si zde na středomořské kuchyni, burgerech, pizze, pastě, ale i denním obědovém menu s prvky klasické české kuchyně. Nechybí ani večerní hudba k poslechu i tanci a pravidlelné akce. Přijďte sem na oběd či večeři, se skupinou přátel, o víkendu s rodinkou, i na oslavy a párty.

Své auto můžete zaparkovat na přilehlém parkovišti, při jízdě na kole do Kunratického lesa odbočíte jen pár metrů a pěšky je to k zastávce MHD "Volha" 2 minuty procházkou. A pro motorkáře a skůtristy: Excelent Urban Pub Koley je podnik bikers welcome!

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 3. 2018
14.2.
15.4.
Jiří Anderle - malba, kresba a grafika

Jiří Anderle - malba, kresba a grafika

Praha 11, Praha
23.9.
30.4.
Bruslení na zimním stadionu Kobra

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Praha 4, Praha
14.3.
30.11.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
1.2.
31.3.
Děti za korunu v Aquapalace Čestlice

Děti za korunu v Aquapalace Čestlice

Čestlice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí