Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurant Koley Excelent Urban Pub v Praze 4 Kunraticích

Restaurant Koley Excelent Urban Pub v Praze 4 Kunraticích

Gurmánská turistika
V klidné oblasti Prahy 4, v zeleni můžete zajít do Pub-Restaurantu, místa, kde se snoubí špičkový tankový Excelent s excelentní kuchyní pod vedením šéfkuchaře Stavrose. Určitě také oceníte moderní street-art prostředí.

Excelent Urban Pub Koley, koncept Plzeňského Prazdroje, je moderní street-art Pub-Restaurant, místo, kde se snoubí špičkové tankové pivo Excelent, a další značky Prazdroje, jako Fénix, Kozel, Cider, Birell, s excelentní moderní kuchyní pod vedením zkušeného a světem otřelého šéfkuchaře Stavrose. Smozřejmostí je příprava jídel z čerstvých surovin bez polotovarů.

Pochutnáte si zde na středomořské kuchyni, burgerech, pizze, pastě, ale i denním obědovém menu s prvky klasické české kuchyně. Nechybí ani večerní hudba k poslechu i tanci a pravidlelné akce. Přijďte sem na oběd či večeři, se skupinou přátel, o víkendu s rodinkou, i na oslavy a párty.

Své auto můžete zaparkovat na přilehlém parkovišti, při jízdě na kole do Kunratického lesa odbočíte jen pár metrů a pěšky je to k zastávce MHD "Volha" 2 minuty procházkou. A pro motorkáře a skůtristy: Excelent Urban Pub Koley je podnik bikers welcome!

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 8. 2017
22.6.
15.9.
Red Blue Dimension

Red Blue Dimension

Praha 4, Praha
25.7.
30.9.
Průhonické jiřinky a gladioly 2017

Průhonické jiřinky a gladioly 2017

Průhonice, Střední Čechy
1.7.
3.9.
Člověk ve městě a město v člověku

Člověk ve městě a město v člověku

Průhonice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí