Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Icerink – zimní stadion ve Strašnicích

Icerink – zimní stadion ve Strašnicích

Zimní sporty
V pražských Strašnicích, mezi základní školou Olešská a Jižní spojkou, se nachází zimní stadion, otevřený v únoru 2018. Areál nabízí dvě ledové plochy, moderní zázemí, celoroční provoz a perfektní led, za který by se nestyděli ani v NHL.
Přijďte na veřejné bruslení do Icerinku. Dvě ledové plochy, moderní zázemí, celoroční provoz a perfektní led nabízí dostatek komfortu pro bruslaře všech úrovní. Termíny pro veřejné bruslení jsou k dispozici na ráno i večer, v týdnu i o víkendu, tak aby si vybral každý.

Počítáno je i s nestandardními požadavky, a proto jsou připraveny speciální koncepty veřejného bruslení pro rodiny s dětmi a pro hokejisty. A v budoucnu zde plánují několik dalších zábavných akcí. Kdyby vám náhodou nestačilo ani to, můžete si pronajmout ledovou plochu jenom sami pro sebe. Na stadionu nechybí ani půjčovna bruslí, dospělí si je mohou vypůjčit za 100 Kč, děti za 60 Kč.

Stadion je určen pro veřejné bruslení, budou ho využívat děti ze škol a školek i mladí hokejisté a krasobruslaři pod vedením bývalého juniorského hokejového reprezentanta Martina Holého a krasobruslaře Tomáše Vernera.

Icerink získal ocenění Stavba roku 2018.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 10. 2018
5.10.
16.12.
Šlechta v boji za českou státnost

Šlechta v boji za českou státnost

Praha 4, Praha
10.10.
23.11.
České výtvarné umění 1900-1940

České výtvarné umění 1900-1940

Praha 11, Praha
10.9.
29.10.
Olga Havlová a Výbor dobré vůle

Olga Havlová a Výbor dobré vůle

Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí