Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel La Park na Kladně - aktivně, turisticky a rekreačně

Hotel La Park na Kladně - aktivně, turisticky a rekreačně

Ubytování
Hotel La Park je umístěn v klidném prostředí lesoparku, asi 10 minut automobilem do centra Kladna. Součástí hotelu je také restaurace, kde pro vás rádi připraví celodenní stravování, svatební hostiny i vnitřní a venkovní bankety.
Hotel La Park nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích. Na 13 pokojích je možná přistýlka. Pro náročné hosty je k dispozici jedno apartmá. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, sprchovým koutem,WC, Wifi zone rychlé připojení. Pro hosty máme plochu na parkování zdarma.

V hotelu jistě oceníte možnost sezení na zahrádce s překrásným výhledem na okolní lesy, louky a pole. Součástí hotelu je vyhlášená restaurace, která nabízí nejen výtečné pokrmy, ale také bohatou vinotéku sestávající z jakostních, přívlastkových a archivních vín. Pro potěšení nejmenších hotelových hostů nabízí hotel k využití dětské hřiště nacházející se na nádherné velké zahradě. Hosté mají možnost zahrát si stolní tenis, půjčit si míč na nohejbal nebo tenisové rakety a vyzkoušet betonový tenisový kurt. Hotel je specialistou na pořádání firemních akcí, svateb, oslav a meetingů.

V těsné blízkosti tříhvězdičkového Hotelu La Park se nachází oblíbený lesopark Lapák, kterým vedou cyklostezky, turistické a in-line trasy. Pouhých 1,8 km je vzdálený Městský stadion Sletiště, který nabízí nepřeberné množství aktivit jako je návštěva zimního stadionu, aquaparku, venkovního koupaliště, krytého bazénu, trampolínového a lanového centra nebo volně dostupných posilovacích nářadí. Po dlouhém a náročném dni plných sportovních výkonů, ale i lenošení, si vaše tělo zajisté zaslouží odměnu.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 3. 2017
7.4.
30.6.
Adolf Born aneb Jak vzniká poštovní známka

Adolf Born aneb Jak vzniká poštovní známka

Kladno, Střední Čechy
27.4.
30.6.
Pahorkatina Džbán

Pahorkatina Džbán

Kladno, Střední Čechy
13.4.
14.5.
Tramping v proměnách času

Tramping v proměnách času

Lány, Střední Čechy
13.6.
12.9.
Motoráček Mayrau 2017

Motoráček Mayrau 2017

Kladno, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí