Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hostel Milánská na Praze 10

Hostel Milánská na Praze 10

Ubytování
Ubytování v klidném a příjemném prostředí Prahy 10, s výhodnou a rychlou dostupností do centra Prahy. K dispozici jsou zde jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Přízemí hostelu Milánská je bezbarierové.

Hostel Milánská disponuje jedno a dvoupokojovými hotelovými studii, které se skládají z předsíně, koupelny s WC a pokoje. Vybraná studia mají také vlastní kuchyňský kout.

Samostatné pokoje mají společnou koupelnou a WC, vždy pouze s jedním pokojem. Počet hostů kteří sdílejí jednu koupelnu a WC se pohybuje mezi 2 až 5 osobami, záleží na vybraném pokoji a obsazenosti druhého pokoje, v mnoha případech sdílíte koupelnu a WC pouze s jedním dalším hostem.

Vzhledem k tomu, že v hostelu Milánská nejsou všechny pokoje a hotelová studia stejné, jsou různě vybavené, má každý pokoj nebo hotelové studio jinou cenu za ubytování. Velikost hotelových studií se pohybuje od 36 m2 do 143 m2. Cenu ubytování určuje vybavení pokojů a studií, délka pobytu a obsazenosti kapacity lůžek v pokoji, s ohledem na odváděné poplatky městu, které si magistrát účtuje za obsazené lůžko.

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 11. 2016
7.12.
8.1.
Kamil Lhoták - výstava obrazů

Kamil Lhoták - výstava obrazů

Praha 11, Praha
2.12.
28.2.
Příroda a civilizace

Příroda a civilizace

Průhonice, Střední Čechy
1.12.
23.12.
Vánoční trhy

Vánoční trhy

Praha 10, Praha
22.9.
22.6.
Hravé pokusy pro děti

Hravé pokusy pro děti

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí