Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > FlyPrague - Praha z ptačí perspektivy

FlyPrague - Praha z ptačí perspektivy

Zážitky
Aerolinky FlyPrague "létají" nad historickým centrem Prahy. Během 20 minutového zážitku ukazují návštěvníkům Prahy a technologickým nadšencům pražské památky z výšky. Pasažéři letu zažívají na vlastní kůži průlet z Václavského nám. až ke Karlovu mostu.

Lidé trpící strachem z létání nemusí mít žádné obavy, protože se ve skutečnosti nejedná o reálný let nad Prahou, jak by se mohlo na první pohled zdát. V ulici Na Můstku, malý kousek pod Václavským náměstím, najdete nově otevřené Kaleidoskopické kino. Jednou z částí kina je prostor se samostatným vchodem z ulice, označený nápisem FlyPrague. Hned u vstupu vás uvítají letušky FlyPrague a od tohoto okamžiku se z vás stává pasážér letu, na který jen tak nezapomenete.

První realizace svého druhu v Evropě využívá kromě nejnovější technologie i populární virtual reality glasses, které si nasazuje před letem každý návštěvník. Právě díky brýlím, doprovodnému komentáři a dalším efektům si pasažéři užívají doslova každou vteřinu svého letu. Technologie umí navodit u pasažérů takový stav, který se slovy těžko popisuje. Představte si například, že otočíte hlavou doprava a vidíte opravdu pohled vpravo. Zážitek významně podporuje pohybující se plošina pod pasažéry, která navozuje typické letecké situace, jako jsou například turbulence. Cítíte se opravdu jako přikotveni k letící helikoptéře a přitom pozorujete nejznámější pražské památky z pohledů, které jinak nemáte šanci vidět.

Výjimečný zážitek po všech stránkách, přitahuje pozornost a doslova láká do detailu dotaženým konceptem aerolinií FlyPrague a především vlastním prožitkem pasažéra letu. Cena vstupenky pro jednu osobu je 245 Kč, což spolu s každodenním provozem od 10 do 20 hodin dělá z FlyPrague dostupný zážitek široké veřejnosti. Konec konců, kdo by se nechtěl alespoň jednou v životě proletět Prahou…

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 8. 2016

Ubytování a restaurace v okolí