Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Elektro Nemo - vyhlídkové plavby historickým centrem Prahy

Elektro Nemo - vyhlídkové plavby historickým centrem Prahy

Zážitky
Vydejte se na výpravu nejkrásnější částí Prahy po vodní hladině ve stylu Julese Vernea. Přivítá vás kapitán, který jako by z oka vypadl kapitánu Nemovi, a vezme vás na dobrodružnou plavbu do tajuplných zákoutí Čertovky a okolí Karlova mostu. Plavby jsou součástí prohlídky Muzea Karla Zemana.

Muzeum Karla Zemana pro vás připravilo opravdovou lahůdku, kterou si vychutnají nejen milovníci verneovek a Zemanových filmů. Čeká vás den plný zážitků, který začíná v Muzeu Karla Zemana a pokračuje plavbou na unikátní lodi na solární pohon - ElektroNemo.

Solární loď ElektroNemo vás vezme na tichou a ekologickou plavbu z Muzea Karla Zemana na Kampě a zamíří s vámi do Čertovky, slepého ramene Vltavy. Dopluje až k Velkopřevorskému mlýnu, kde se obrátí a vpluje pod prastaré oblouky Karlova mostu. Poté loď vypluje z Čertovky, vlevo mine Hergetovu cihelnu a vydá se k Mánesovu mostu. Poslední obrátka proběhne pod Letenskými sady přímo u krásného secesního Čechova mostu. Po cestě zpět si ještě prohlédnete univerzitní budovy na Dvořákově nábřeží, Rudolfinum a Staroměstskou mosteckou věž.

Celý popis
Naposledy změněno: 22. 8. 2019
14.7.
22.9.
Letní kino ve Werichově vile

Letní kino ve Werichově vile

Praha 1, Praha
2.4.
1.1.
Mysterium věže

Mysterium věže

Praha 1, Praha
24.6.
30.9.
MEDAmbasadorka umění

MEDAmbasadorka umění

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí