Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kladno Sletiště - dráha vyhrazená in-line bruslařům

Kladno Sletiště - dráha vyhrazená in-line bruslařům

Letní sporty
560 m dlouhá in-line dráha se nachází v areálu Městského stadionu Sletiště. Tento asfaltový okruh je vyhrazen pouze pro bruslaře na kolečkových bruslích.
 

Kladenská in-line dráha se nachází v prostoru Městského stadionu Sletiště, což je centrum všeho sportovního dění v Kladně. Celý areál navazuje na lesy kolem Kladna, do kterých je možno se vypravit pěšky, na kole nebo také na bruslích, protože část stezky v nejbližším lese Lapák je pokryta povrchem vhodným pro bruslení.

Šíře dráhy je 2,8 metru. Asfalt je velmi kvalitní, rovný, jemný, bez závad, prasklin a rýh. Díky osvětlení po celé délce trasy mohou bruslaři využívat toto sportoviště i ve večerních hodinách. Areál Městského stadionu Sletiště je v provozu celoročně. Užívání in-line dráhy je pro všechny bruslaře bezplatné. V blízkosti in-line dráhy se nachází občerstvení a dětské hřiště s prolézačkami a houpačkami.

Na inline dráze a v jejím okolí tedy může sportovně založený jedinec či rodina strávit klidně celý víkend a nudit se rozhodně nebudete!

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 8. 2019
7.6.
8.9.
Výstava - Kdo má mozek, chrání jej

Výstava - Kdo má mozek, chrání jej

Lány, Střední Čechy
6.9.
8.9.
Dny města Kladna

Dny města Kladna

Kladno, Střední Čechy
25.8.
Slavnostní zahájení extraligové sezony

Slavnostní zahájení extraligové sezony

Kladno, Střední Čechy
14.9.
Jízda veteránů Lidický okruh

Jízda veteránů Lidický okruh

Lidice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí