Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Dopravní hřiště Jánošíkova v pražské Krči

Dopravní hřiště Jánošíkova v pražské Krči

Zážitky
Velké dopravní hřiště pro děti, s půjčovnou koloběžek a WC! Vchod je z ulice Pod Krčským lesem, vsupem Gymnázia PORG. Hřiště slouží především k nácviku správné jízdy na kole v silničním provozu.

Na dětském dopravním hřišti probíhá v dopoledních hodinách systémová výuka dopravní výchovy dětí pro žáky 4. a 5. tříd základních škol Městské části Praha 4. Pro veřejnost je zde otevřeno v úterý a ve čtvrtek od 14 do 18 hodin, v pátek od 15 do 19 hodin. O víkendu sem můžete přijít od 11 do 19 hodin.

Děti do 10 let věku mohou přijít na hřiště jen v doprovodu osoby starší 18 let, s vlastním vybavením (jízdní kolo, koloběžka). Jízda na kolečkových bruslích a skateboardu je v prostorách dětského dopravního hřiště přísně zakázána. Za chování a bezpečnost dětí, které DDH navštíví za účelem samostatného nepravidelného výcviku jsou odpovědní rodiče.

Všichni účastníci, při pohybu na dopravním prostředku v objektu DDH jsou povinni užít bezpečnostní přilbu schváleného typu a jsou povinni ji mít řádně upevněnou na hlavě. Vozítka jsou k dispozici jen o víkendu.

V úterý a čtvrtek hřiště zajišťuje Městská policie Praha, v pátek a o víkendu pak úřad MČ Praha 4.

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 3. 2017
1.3.
31.3.
Knižní festival LiterARTura 2017

Knižní festival LiterARTura 2017

Praha 4, Praha
19.11.
30.4.
Bruslení na zimním stadionu Kobra

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Praha 4, Praha
27.3.
Kino Klub Zahrada: Moonlight

Kino Klub Zahrada: Moonlight

Praha 11, Praha
9.3.
29.3.
V zajetí Londýna

V zajetí Londýna

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí