Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Dokonalé spojení golfu a relaxace - Golf Club a Lázně Kostelec u Zlína

Dokonalé spojení golfu a relaxace - Golf Club a Lázně Kostelec u Zlína

Letní sporty
Zakončit krásný golfový den relaxační koupelí či masáží je přece dokonalé! Golfový a lázeňský areál v Kostelci u Zlína nabízí tuto jedinečnou symbiózu sportu a odpočinku.
Golf Club Lázně Kostelec je jediné golfové hřiště na území krajského města Zlín. Golfový areál nabízí zázemí kvalitního 9 jamkového hřiště, nový driving range s 15 moderními odpališti, cvičný putting green a chipping green s písečným bunkerem. K dispozici je i největší indoor golf ve Zlínském kraji s celoročním provozem. V indooru je k dispozici 5 tréninkových odpališť, chipping podložka a jemně modelovaný cvičný green se šesti jamkami. Součástí golf klubu se 60 místy k sezení je i About Golf 3D simulátor a Pro shop.

Přímo na golfovém hřiště v krásné přírodě předhúří Hostýnských a Vizovických vrchů najdete Hotel Lázně Kostelec u Zlína. Hotel poskytuje zázemí golfovému klubu, ale nabízí také spoustu jiných služeb. Golfista může prožít hezké dopoledne na golfovém hřišti a odpoledne může relaxovat při některé z lázeňských procedur. Manželka golf nehraje? Žádný problém! Zahrajete si dobrý golf a manželka si může užívat relaxaci v místních lázních. Dáte si společně večeři a všichni odjíždíte spokojeni za dalšími zážitky.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 7. 2018
1.1.
31.12.
Orbis Pictus Play Zlín

Orbis Pictus Play Zlín

Zlín, Východní Morava
24.5.
26.8.
Výstava kreseb Opice Petra Nikla na zlínském zámku

Výstava kreseb Opice Petra Nikla na zlínském zámku

Zlín, Východní Morava
21.5.
18.8.
Výstava Prostupy

Výstava Prostupy

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí