Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Dětský park karlovských strašidýlek Razulák

Dětský park karlovských strašidýlek Razulák

Zážitky
Spoustu zábavy pod širým nebem nabízí dětský zábavní park Razulák ve Velkých Karlovicích! Najdete jej na úpatí sjezdovky Razula, naproti hotelu Lanterna. Park Razulák je zasvěcen karlovickým strašidýlkům, jejichž dřevěné sochy tvoří poutavou výzdobu areálu.

Zábavní park se vzdělávacími prvky, jehož symbolem je skřítek Razulák, je zasvěcen karlovským strašidýlkům. Ale netřeba se bát. Místní strašidýlka jsou milá a hodná, ráda se přátelí s dětmi i dospělými.

Dětský park Razulák se nachází na úpatí sjezdovky Razula, u Gril srubu Razula, asi 200 metrů od Spa hotelu Lanterna a 300 metrů od hotelu Galik. Pokud sem míříte autem, můžete zaparkovat na parkovišti jen pár desítek metrů od parku. Přímo kolem něj také vede cyklostezka Bečva.

V parku mají děti k dispozici řadu atrakcí, mj. tubing, kuličkodráhu, lanáček, obří pískoviště, skákací hrad, aquazorbing či šlapací autíčka, novinkou léta 2015 jsou vodní přístav s lodičkami, Vodouchova vodní pumpa s mokrým pískovištěm a půjčovna koloběžek. Dvakrát denně se zde konají organizované programy v indiánské vesničce s teepee. Opolední program je svou náplní vhodný spíše pro menší děti, odpolední program je šitý na míru školákům.

Park je otevřen od června do října, o prázdninách denně, jinak o víkendech, větším skupinám výletníků nabízí výrazné slevy na vstupném. Park je vhodný pro děti od 3 let. Doprovod dětí nevyužívající atrakce má vstup zdarma. S celodenní vstupenkou je možné se do parku během dne vracet. Některé služby v parku jsou zpoplatněny (tubing, animační programy). V parku je zajištěn dozor. K občerstvení můžete využít Gril srub Razula s venkovní terasou s posezením.

Atrakce parku Razulák:

 • Kutálenica u Lesoně a Květoně (kuličkodráha – jediná v ČR) - soustavou drah a stavidel pusť svoji kuličku, kladením překážek určuj její cestu a závoď s kamarády, čí kulička bude dole jako první.
 • Tubáčkův sešup (tubingová dráha)
 • Kudibalův dětský lanáč (dětský lanáček)
 • Vesnice duchů (teepee a indiánská vesnice)
 • Čtyřkoláčkova závodní dráha (šlapací autíčka)
 • Vodouchův vodotoč (zorbing – vodní válec)
 • Vodouchova vodní pumpa s mokrým pískovištěm
 • Smokáčkův nafukovací hrad
 • obří pískoviště s archeologickým nalezištěm a trampolína
 • skluzavky
 • odpočinkové terasy s lehátky a slunečníky pro rodiče
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 6. 2016
22.8.
28.8.
Týden kultury na Valašsku

Týden kultury na Valašsku

Velké Karlovice, Východní Morava
4.11.
6.11.
Dny plné krásy s Miss ČR Michaelou Salačovou ve Spa hotelu Lanterna

Dny plné krásy s Miss ČR Michaelou Salačovou ve Spa hotelu Lanterna

Velké Karlovice, Východní Morava
13.10.
16.10.
Běžecká škola Miloše Škorpila

Běžecká škola Miloše Škorpila

Velké Karlovice, Východní Morava
2.7.
Soutěž o nejlepší valašský sýr

Soutěž o nejlepší valašský sýr

Velké Karlovice, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí