Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Cheer Academy - taneční a gymnastická škola pro roztleskávačky v Praze

Cheer Academy - taneční a gymnastická škola pro roztleskávačky v Praze

Životní styl
Taneční a gymnastická škola pro roztleskávačky Cheer Academy působí v Praze na třech místech - Jarově, Rajské zahradě a na Chodově. Lekce jsou koncipovány pro děti od 3,5 roku do 16 let. Děti si osvojí základní návyky správného držení těla a rozvíjí přirozenou ohebnost.

Výjimečnost Cheer Academy tkví v koncepčnosti, ucelenosti a všestrannosti pohybové výuky se zaměřením na cheerleading. Škola poskytuje univerzální pohybové vzdělání v gymnastice a akrobacii, klasickém i moderním tanci. Součástí studia jsou i tzv. stunty - tedy stavění pyramid.

Výuka je rozvržena od 4 do 16 let a odpovídá věkovému rozřazení soutěžních kategorií sportovního cheerleadingu. Minnies od 4 do 6 let, Peewees od 7 do 11, Junior od 12 do 16 let. Děti při studiu postupují dle věku a dosažených dovedností z jedné kategorie do druhé. Od 15 let jsou pohybové kurzy doplněny i o kurzy teoretických znalostí pravidel sportů vhodných k cheerleadingu, kurzy líčení a stylingu, osobní prezentace a mediálního tréninku.

Po absolutoriu se dívky mohou rozhodnout pro angažmá v poloprofesionálním cheerleadingovém týmu Chilli Cheerleaders nebo v jakémkoliv tanečním klubu, případně se uplatnit ve světě modelingu. Vyučujícími na Cheer Academy jsou špičkoví taneční pedagogové a trenéři s bohatými zkušenostmi z cheerleadingu a gymnastiky.

Vzhledem k tomu, že cheerleading není ryze dívčí sport, plánuje ěkola do budoucna rozšířit výuku i o chlapce a umožnit tak trénovat i další z kategorií cheerleadingu - partner stunts.

Celý popis
Naposledy změněno: 22. 6. 2018
1.6.
30.6.
Krása Kéraly na Černém Mostě

Krása Kéraly na Černém Mostě

Praha 14, Praha
21.6.
23.8.
Letní kino Černý Most

Letní kino Černý Most

Praha 9, Praha
19.6.
20.7.
Lineated Luminary

Lineated Luminary

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí