Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici

Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici

Ubytování
Chateau hotel Zbiroh nabízí svým hostům nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie. Komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici máte výběr z 53 pokojů, každý je originál, prostorem, plochou i orientací výhledů z oken.

Chateau hotel Zbiroh je jediným hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová.

Hotelové komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici je zde 53 pokojů, každý je originál - jak prostorem, plocho, tak i orientací výhledů z oken. Můžete se rozhodnout, zda si vyberete pokojík o 20 m2 nebo apartmán královských rozměrů 110 m2.

Na recepci vám mohou zajistit tyto služby: hlídání dětí, snídaně na pokoj a služby prádelny a čistírny. Zapůjčit si můžete společenské stolní hry, zahrajete si zde kulečník, badminton, minigolf, ruské kuželky, pétanque, kroket a k půjčení je zde také horské kolo. Milovníky lehkého adrenalinu jistě potěší motorová bugina s jízdou v anglickém parku (s instruktorem) či lanové centrum v parku (s instruktorem).

Dále lze domluvit denní i noční prohlídka zámecké expozice, privátní ochutnávku vín v zámeckém vinném sklepě, piknik v anglickém parku či barbeque ve venkovních prostorách zámku a zážitkovou noc – ubytování v hradním vězení. Nožná je také projížďka na koních.

V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, v němž je umístěn originál opony od tohoto světoznámého malíře, který zde také 18 let pobýval a na zámku namaloval svou slavnou Slovanskou epopej.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 4. 2018
21.4.
22.4.
Mamuti na Točníku

Mamuti na Točníku

Točník, Střední Čechy
23.6.
24.6.
Festival Slunkatoč na hradě Točník

Festival Slunkatoč na hradě Točník

Točník, Střední Čechy
14.5.
26.5.
Hrad zvířat na Točníku

Hrad zvířat na Točníku

Točník, Střední Čechy
15.9.
16.9.
Indiáni na Točníku

Indiáni na Točníku

Točník, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí