Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Chata Kramolín na Dalešické přehradě

Chata Kramolín na Dalešické přehradě

Ubytování
Chcete strávit příjemné chvíle v příprodě kraji Vysočina? Ubytovat se můžete poblíž obce Kramolín na Dalešické přehradě. Můžete rybařit, jezdit na kole nebo jen tak nic nedělat. Chata je k pronájmu celoročně.

Celoročně obyvatelná chata s kapacitou 14 osob je situována v klidné, krásné přírodě u lesa, vzdálená pouze 200 m od Dalešické přehrady. Hostům je k dispozici vlastní pozemek, zahradní posezení s otevřeným ohništěm a fotbalové hřiště na malou kopanou.

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 14 osob ve 3 ložnicích. Ložnice a pokoje: 1. ložnice (1x2 lůžko a 2x1 lůžko) 2. ložnice (2x2 lůžko a 1x1 lůžko) 3. ložnice (1x2 lůžko a 3x1 lůžko). Sociální zařízení: 2x (koupelna, sprchový kout, WC). Objekt se vytápí krbovými kamny.

V chatě dále naleznete obývací pokoj se sedací soupravou a TV.  Kuchyňka je vybavena kuchyňskou linkou, el. sporákem s troubou, lednicí, jídelním stolem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou.

Parkování je možné přímo u chaty na vlastním pozemku. Dobře zásobovaný obchod s potravinami se nachází v 5 km vzdáleném Mohelně. Základní potraviny je možno koupit také v Kramolíně. Možnost stravování je v 500 m vzdáleném Hostinci.

Svůj volný čas můžete věnovat pěší turistice, vodnímu lyžování, jízdě na kole, houbaření, rybolovu. Koupání pro dospělé se nachází přímo pod chatou, pro děti je lepší pláž v Hartvíkovicích (parníkem 2.zastávka). Na výlet se dá vyrazit k Mohelenské hadcové stepi, parníkem po Dalešické přehradě nebo na exkurzi do Informačního centra jaderné elektrárny Dukovany a vodní elektrárny Dalešice. Pěkná je i prohlídka dalešického pivovaru (známý z filmu Postřižiny), hartvíkovická pláž s vyhlídkou z Wilsonovy skály, rozhledna Babylon nebo zámky v Náměšti nad Oslavou a v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 12. 2016
18.12.
Moravanka - Čtvrtá adventní neděle

Moravanka - Čtvrtá adventní neděle

Kuroslepy, Vysočina
4.12.
Zámecký adventní koncert

Zámecký adventní koncert

Náměšť nad Oslavou, Vysočina
13.2.
10.12.
Kostýmované prohlídky na třebíčském zámku

Kostýmované prohlídky na třebíčském zámku

Třebíč, Vysočina
20.11.
19.12.
Ježíškova pošta v Třebíči

Ježíškova pošta v Třebíči

Třebíč, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí