Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Chata Kramolín na Dalešické přehradě

Chata Kramolín na Dalešické přehradě

Ubytování
Chcete strávit příjemné chvíle v příprodě kraji Vysočina? Ubytovat se můžete poblíž obce Kramolín na Dalešické přehradě. Můžete rybařit, jezdit na kole nebo jen tak nic nedělat. Chata je k pronájmu celoročně.

Celoročně obyvatelná chata s kapacitou 14 osob je situována v klidné, krásné přírodě u lesa, vzdálená pouze 200 m od Dalešické přehrady. Hostům je k dispozici vlastní pozemek, zahradní posezení s otevřeným ohništěm a fotbalové hřiště na malou kopanou.

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 14 osob ve 3 ložnicích. Ložnice a pokoje: 1. ložnice (1x2 lůžko a 2x1 lůžko) 2. ložnice (2x2 lůžko a 1x1 lůžko) 3. ložnice (1x2 lůžko a 3x1 lůžko). Sociální zařízení: 2x (koupelna, sprchový kout, WC). Objekt se vytápí krbovými kamny.

V chatě dále naleznete obývací pokoj se sedací soupravou a TV.  Kuchyňka je vybavena kuchyňskou linkou, el. sporákem s troubou, lednicí, jídelním stolem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou.

Parkování je možné přímo u chaty na vlastním pozemku. Dobře zásobovaný obchod s potravinami se nachází v 5 km vzdáleném Mohelně. Základní potraviny je možno koupit také v Kramolíně. Možnost stravování je v 500 m vzdáleném Hostinci.

Svůj volný čas můžete věnovat pěší turistice, vodnímu lyžování, jízdě na kole, houbaření, rybolovu. Koupání pro dospělé se nachází přímo pod chatou, pro děti je lepší pláž v Hartvíkovicích (parníkem 2.zastávka). Na výlet se dá vyrazit k Mohelenské hadcové stepi, parníkem po Dalešické přehradě nebo na exkurzi do Informačního centra jaderné elektrárny Dukovany a vodní elektrárny Dalešice. Pěkná je i prohlídka dalešického pivovaru (známý z filmu Postřižiny), hartvíkovická pláž s vyhlídkou z Wilsonovy skály, rozhledna Babylon nebo zámky v Náměšti nad Oslavou a v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 1. 2017

Ubytování a restaurace v okolí