Zábava pro jednotlivce i skupiny. Ideální pro rodiny, děti, školní skupiny a firemní kolektivy bez jasně definovaného cíle. Součástí parku je i spousta zábavních, herních a výukových pomůcek pro výuku lyžování nebo samotný pobyt dětí v parku.
Připraveno je pro vás 80 vysokých lanových překážek se sebejištěním. Vysoké lanové překážky jsou rozděleny do 5 na sobě nezávislých okruhů dle obtížnosti od růžové trasy pro ty nejmenší horolezce až po černou trasu pro odvážné, kde se dostanete
až do výšky 13m.
Na růžovém okruhu pro nejmenší horolezce jsou překážky jako Tramvaj, Pavouk, Křečkárna, Bažina, Malé pytle nebo Sloní nohy.
Dětský okruh je pro děti 120-140 cm.
V modrém okruhu naleznete překážky jako Rozbitý most, Vrtkavý žebřík, Přejezd na žebříku, Manévry či Surfy. Dalším okruhem je
okruh červený, kde jsou překážky jako Monkey bridge, Dvojité třmeny, Rozbité pantofle, Horizontální žebříky nebo Hrazda.
V zeleném okruhu naleznete překážky jako Pneumatiky, Lví kruhy, Barel, SK8 či Dvojité ráhno.
Nejtěžším okruhem je okruh černý, pro ty nejlepší lezce s překážkami jako Shaolin, Sviňárna, Single rope či Přeskok.
V resortu Dolní Morava plánu také najdete
Hotel Vista s nabídkou nadstandardních služeb pro trávení volného času -
kryokomora, tenis, stolní tenis,
bowling,
kongresové sály,
golfový trenažér,
kopaná, masáže,
fitness,
dětská hřiště atd. Rozsáhlé
wellness centrum ve spodní části a ve druhém podzemním podlaží hotelu nabízí široké spektrum relaxačních a regeneračních procedur.
Na letní sezónu je připravena řada dalších aktivit. Mezi nejlákavější určitě patří l
anové centrum, horolezecká stěna, obří houpačka, power fun (volný skok z výšky 13 m),
disc golf či bobová dráha. V létě je v provozu také lanovka, která vás vyveze i s kolem a můžete zde příjemně po vrstevnici například objet Králický Sněžník. Čekají tu na vás nádherné výhledy na okolní krajinu.
Aktivity na zimní období tvoří především
Ski areál Sněžník s možnostmi lyžování, sáňkařské dráhy i běžeckých tras. Jedním z hlavních cílů střediska je orientace na rodiny s dětmi. Právě pro ty nejmenší je k dispozici dětský kolotoč a pohyblivý pás v délce 75 metrů. Pro
sezónu 2012/13 je připravena nová červená sjezdovka o délce 600 metrů a unikátní šířce sto metrů. Pro ty, kteří by se chtěli během svých zimních radovánek občerstvit, bude v provozu nový aprésski bar U Slona a nově rozšířená restaurace U Slona, která bude svým večerním provozem sloužit jako stylová horská hospůdka.