Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Adrenalin park Dolní Morava

Adrenalin park Dolní Morava

Letní sporty
Největší lanový park v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. V létě můžete vyrazit za cyklistikou či adrenalinem a v zimě za lyžováním.

Zábava pro jednotlivce i skupiny. Ideální pro rodiny, děti, školní skupiny a firemní kolektivy bez jasně definovaného cíle. Součástí parku je i spousta zábavních, herních a výukových pomůcek pro výuku lyžování nebo samotný pobyt dětí v parku.

Připraveno je pro vás 80 vysokých lanových překážek se sebejištěním. Vysoké lanové překážky jsou rozděleny do 5 na sobě nezávislých okruhů dle obtížnosti od růžové trasy pro ty nejmenší horolezce až po černou trasu pro odvážné, kde se dostanete až do výšky 13m.

Na růžovém okruhu pro nejmenší horolezce jsou překážky jako Tramvaj, Pavouk, Křečkárna, Bažina, Malé pytle nebo Sloní nohy. Dětský okruh je pro děti 120-140 cm. V modrém okruhu naleznete překážky jako Rozbitý most, Vrtkavý žebřík, Přejezd na žebříku, Manévry či Surfy. Dalším okruhem je okruh červený, kde jsou překážky jako Monkey bridge, Dvojité třmeny, Rozbité pantofle, Horizontální žebříky nebo Hrazda. V zeleném okruhu naleznete překážky jako Pneumatiky, Lví kruhy, Barel, SK8 či Dvojité ráhno. Nejtěžším okruhem je okruh černý, pro ty nejlepší lezce s překážkami jako Shaolin, Sviňárna, Single rope či Přeskok.

V červnu 2014 se zde otevře nový single trail pro horská kola. První MTB bike trasa single trail v Dolní Moravě je ideální pro všechny bikery. Uzpůsobená bude i pro menší návštěvníky, asi od 10 let věku.

V resortu Dolní Morava plánu také najdete Hotel Vista s nabídkou nadstandardních služeb pro trávení volného času - kryokomora, tenis, stolní tenis, bowling, kongresové sály, golfový trenažér, kopaná, masáže, fitness, dětská hřiště atd. Rozsáhlé wellness centrum ve spodní části a ve druhém podzemním podlaží hotelu nabízí široké spektrum relaxačních a regeneračních procedur.

Na letní sezónu je připravena řada dalších aktivit. Mezi nejlákavější určitě patří lanové centrum, horolezecká stěna, obří houpačka, power fun (volný skok z výšky 13 m), disc golf či bobová dráha. V létě je v provozu také lanovka, která vás vyveze i s kolem a můžete zde příjemně po vrstevnici například objet Králický Sněžník. Čekají tu na vás nádherné výhledy na okolní krajinu.

Aktivity na zimní období tvoří především Ski areál Sněžník s možnostmi lyžování, sáňkařské dráhy i běžeckých tras. Jedním z hlavních cílů střediska je orientace na rodiny s dětmi. Právě pro ty nejmenší je k dispozici dětský kolotoč a pohyblivý pás v délce 75 metrů. K dispozici je zde červená sjezdovka o délce 600 metrů a unikátní šířce sto metrů. Pro ty, kteří by se chtěli během svých zimních radovánek občerstvit, bude v provozu nový aprésski bar U Slona a nově rozšířená restaurace U Slona, která bude svým večerním provozem sloužit jako stylová horská hospůdka.

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 7. 2017
1.4.
31.12.
Ochutnejte Jeseníky

Ochutnejte Jeseníky

Ostružná, Střední Morava a Jeseníky
1.7.
31.8.
Segway výlet Malý Úžas Jeseníky

Segway výlet Malý Úžas Jeseníky

Staré Město, Severní Morava a Slezsko
23.9.
25.9.
Vítr ve vlasech aneb Dolnomoravská drakiáda

Vítr ve vlasech aneb Dolnomoravská drakiáda

Dolní Morava, Východní Čechy
31.7.
6.8.
Stamichmanovo dřevo - sochařské sympozium

Stamichmanovo dřevo - sochařské sympozium

Dolní Morava, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí