Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Camping Country Hluboké Mašůvky

Camping Country Hluboké Mašůvky

Ubytování
V líbezném prostředí Jevišovické pahorkatiny na vás čeká kemp, který kromě rodinné atmosféry a příjemného prostředí nabízí i bohaté sportovní vyžití.
Ubytování je možné na travnaté, osázené a částečně zastíněné ploše pro stany a karavany s el. přípojkami. Dále kemp poskytuje ubytování ve třech čtyřlůžkových apartmánech s kuchyňkou, sociálním zařízením a TV.

Zázemí vám může poskytnout také pět dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a jednom dvoulůžkovém pokoji se společným sociálním zařízením a základním vybavením a společnou kuchyňkou. K dispozici jsou také tři čtyřlůžkové sruby se společným sociálním zařízením a základním vybavením nebo v nový domek k pronajmutí pro 4-6 osob s kompletním vybavením.

Sociální zařízení v kempu je nově vybudováno a poslouží také tělesně postiženým, prostor kempu je částečně bezbarierový. Dále zde můžete využít například na tenisový kurt, volejbalové hřiště, minigolf, možnosti vyjížděk na koních pro zkušené či výuky jízdy na koních pro začátečníky. Pro děti je tu dětské hřiště s pískovištěm a jejim rodičům kemp nabízí posezení u baru nebo organizované degustace místních vín u vinného sklípku. Letos se zde hosté mohou těšit na zrekonstruované a nově vybavené pokoje, ale i na nově osvětlenou příjezdovou cestu.

Kemp je situován v blízkosti zajímavých míst pro výlety. Za zmínku stojí rozhodně historiké centrum Znojma, zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, zámek Jaroměřice nad Rokytnou, nebo město Třebíč.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 14. 12. 2017
3.12.
22.12.
Znojemský advent 2017

Znojemský advent 2017

Znojmo, Jižní Morava
20.10.
30.12.
S Igráčkem do světa knih

S Igráčkem do světa knih

Znojmo, Jižní Morava
21.4.
22.4.
Festival otevřených sklepů - Jaro na Znojemsku

Festival otevřených sklepů - Jaro na Znojemsku

Znojmo, Jižní Morava
12.7.
29.7.
Hudební festival Znojmo 2018

Hudební festival Znojmo 2018

Znojmo, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí