Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Boby motokáry v Brně

Boby motokáry v Brně

Zážitky
Máte rádi adrenalin a rychlé kola? Pravě pro vás je areál Boby motokáry Brno. Krytá motokárová dráha má celoroční provoz. Dráha měří 250 metrů a můžete si zajezdit na motokárách značky Sodi s motory Honda 270ccm.
Boby motokáry v Brně pro vás mají připraveno 6 motokár značky Sodi. Tato francouzská firma vyrábí motokáry více než 30 let a za tuto dobu se na trhu stala opravdovou špičkou. Motokáry nabízejí velmi konfortní jízdu a je kladen důraz na bezpečnost. Dále motokáry nabízejí polstované sedačky, posuvné pedály. Plná kapotáž horních častí motokáry, patentovaný H.E.A.D. systém tlumení nárazu, který byl podroben náročným zátěžovým testům.

Samotná dráha je velmi jedinečnou tratí, situována do dvou pater. Jen zde si tak můžete vyzkoušet výjezd dlouhým tunelem do parta a následný velmi technický sjezd do spodní části tratě. Délka dráhy je 250 metrů s 13 zatáčkami a zpomalovacím retardérem. Nechybí zde ani časomíra, která vám měří každý průjezd startem. Na konci jízdy vám budou vytištěny výsledky závodu. Každý měsíc je vyhlášen závod o nejrychlejšího jezdce měsíce, který je pak odměněn.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 3. 2017
23.3.
4.5.
JazzFest Brno 2017

JazzFest Brno 2017

Brno, Jižní Morava
4.3.
31.12.
Bítls

Bítls

Brno, Jižní Morava
14.4.
25.6.
Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

Brno, Jižní Morava
31.3.
10.10.
Strom roku 2017

Strom roku 2017

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí