Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Báječné koupání u hotelu Laguna

Báječné koupání u hotelu Laguna

Letní sporty
Pokud hledáte klidné místo na příjemně strávený den u vody, vydejte se na Slapy do obce Nebřich. U hotelu Laguna najdete skrytou neplacenou pláž, kde můžete jen tak lenošit na trávě nebo si půjčit motorovou loďku či šlapadlo.
Pláž u hotelu Laguna se nachází na scela skrytém místě poblíž obce Nebřich. Po celou letní sezónu je tu pro vás připravené přístaviště pro jachty, půjčovna lodiček, šlapadel a motorových člunů. Pláž je dostupná jak pro ubytované tak i neubytované hosty. Pro děti je tu zřízeno malé pískoviště. Přijít sem můžete i se psem, vyhrazen je pro ně zvláštní úsek pláže.

Samotná pláž je travnatá, přístup do vody trochu znesnadňují větší balvany, avšak říční dno je písčité. Vstup do vody není vhodný pro malé děti, pár metrů od břehu je totiž hloubka. Občerstvit se můžete v Yacht clubu "Marine" přímo na travnaté pláži před hotelem, k zapůjčení jsou také lehátka. Marine Club se pyšní vlastním barem se širokou nabídkou rozmanitých koktejlů.
 
Pro sportovní vyžití nabízí hotel Laguna půjčovnu kol, lodiček či pétanque, dostupná je také masáž (relaxační, indická i čokoládová).
 
V těsné blízkosti hotelu Laguna (cca 2 km procházkou nebo 5 min autem) najdete lanový park. Čeká vás zde 60 překážek na třech úrovních včetně dlouhých přejezdů.Vzhledem k úžasné členitosti terénu, se po pár metrech ocitnete až téměř ve dvacetimetrové výšce.
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 6. 2017
16.6.
31.8.
TEPfaktor slaví v 5. narozeniny, dárek má i pro vás

TEPfaktor slaví v 5. narozeniny, dárek má i pro vás

Chotilsko, Střední Čechy
22.7.
CihlaFest Slapy

CihlaFest Slapy

Slapy, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí