Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Apartmány Bašta Sušice - ubytování na Šumavě

Apartmány Bašta Sušice - ubytování na Šumavě

Ubytování
Třípatrový apartmánový dům z r. 1900 je po rozsáhlé a velkorysé rekonstrukci, která byla provedena v roce 2008. Nabízí ubytování ve 4 apartmánech pro 1-5 osob a v jednom šestilůžkovém podkrovním apartmánu s panoramatickým výhledem.
Apartmánový dům se nachází 50 m od klidné, oddychové a sportovní zóny lesoparku Luh a zároveň v centru města Sušice, často též nazývané "Brána Šumavy", ležící ve Svatoborské vrchovině, v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava.

Každý apartmán je tvořen kompletně vybaveným obývacím pokojem, ložnicí a kuchyní. Parkování a internetové připojení je zdarma. Ranní kávu či cigaretu si v klidu můžete vychutnat na původních, stylově rekonstruovaných pavlačích. Všechny apartmámy jsou vybaveny plasmovou TV, wi-fi internetem, lednicí, mikrovlnnou troubou a myčkou. Ubytování se psem či jiným domácím zvířetem je možné po předchozí domluvě.

V přízemí jsou ubytovaným návštěvníkům k dispozici společenské místnosti a pro opravdové milovníky dobrých doutníků (možnost nákupu ze širokého sortimentu) a kvalitního pití stylově zařízený Cigar Club. Ubytování je ideální pro samostatné páry či rodiny, které dávají přednost soukromí, či pro top management firem k jejich nerušenému jednání. Okolí nabízí široké možnosti kulturního i sportovního vyžití.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 8. 2017
Masážní centrum Sušice

Masážní centrum Sušice

Sušice, Šumava
Kino Sušice

Kino Sušice

Sušice, Šumava
Galerie Sirkus

Galerie Sirkus

Sušice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí