Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kurzy padákových sportů v Roudnici nad Labem

Kurzy padákových sportů v Roudnici nad Labem

Zážitky
Láká vás paragliding, parašutismus a powerkiting? 100 % zemského povrchu je pokryto oblohou. Je to naše hřiště od 0 do 4000 m a občas i výš. Je to vzrušující zábava a radost. Zkuste to taky. Aspoň jeden den nebo jeden výlet po obloze.
Hlavním zaměřením naší školy je výcvik padákových sportů a létání vůbec. S námi to dokážete... jsme první originální škola nejen paraglidingu. Pro vyznavače i nové zájemce o tyto sportovní disciplíny je k dispozici Roudnice nad Labem. Využít můžete kurzy od seznamovacích, základních až k pokračovacím ve všech jednotlivých sportovních disciplínách. Nezbytností je také servis a poradenská činnost.

Odbornou kvalitu výcviku garantují certifikovaní instruktoři. Provozní servis a specializované výukové programy zajišťují zkušení odborníci a sportovci.

Paragliding je nejsnazší cesta, jak vstoupit na oblohu. Jako ptáci. Vlastní silou. Bez limitů pilotní kabiny. Letět na křídle, které je naplněno vzduchem je krásné a křehké zároveň. Létání a paragliding obzvlášť není obyčejný sport. Létání na padákovém kluzáku je přírodní, dostupná a velmi nebezpečná verze pohybu vzduchem.

Škola powerkitingu je tu od toho, aby vás uvedla do světa draků, větru, velké i malé síly, rychlosti, skoků a hlavně mnoha způsobů, jak využít sílu větru a pomoc draka k celoroční zábavě. Je mnoho míst, kde lze powerkiting provozovat. Podle toho se také jednotlivé kategorie jmenují. Power - jako síla. kites - jako draci. Na zemi landkiting, na vodě a s prknem kiteboarding, na sněhu snowkiting.
 


 

Celý popis
Naposledy změněno: 29. 3. 2018