Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zimní bruslení Arkády Pankrác
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
1.12.
28.2.
+ Přidat foto

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Kdy 1. prosinec 2017 - 28. únor 2018 Sportovní akce
Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.
Velký zájem o bruslení na venkovním kluzišti v minulých letech přiměl vedení obchodního centra Arkády Pankrác k tomu, aby letošní ledová plocha byla výrazně větší.

Až do konce února si mohou děti a dospělí zabruslit na kluzišti o rozloze 600 m2. Příjemnou atmosféru doplňuje zcela nová vánoční výzdoba centra. Arkády Pankrác chystají také několik akcí a soutěží.

Kluziště bude v prostoru před obchodním centrem otevřeno už od pátku 1. prosince.

Další tradiční akce pak proběhne v úterý 5. prosince. Před Arkády Pankrác dorazí Mikuláš, čerti a andělé, kteří budou od 15 do 17 hodin rozdávat dětem dárečky. Mikulášskou nadílku letos pořádají Arkády Pankrác společně s Prahou 4.

Pro všechny zákazníky pak probíhá až do 22. prosince velká vánoční soutěž o hodnotné ceny. Každý, kdo v centru nakoupí alespoň za 500 korun, se může zapojit do slosování o automobil Peugeot 308 SW, skútr Peugeot Django a další skvělé ceny. Šťastní výherci se o svém dárku dozví dva dny před Štědrým dnem, kdy proběhne losování.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 12. 2017
1.10.
31.3.
Bruslení v hotelu Hasa

Bruslení v hotelu Hasa

Praha 10, Praha
23.9.
30.4.
Bruslení na zimním stadionu Kobra

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Praha 4, Praha
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí