Úvod > Aktivity & akce > Akce > Veletrhy v Plzni: Moderní dům a byt a Moderní žena

Veletrhy v Plzni: Moderní dům a byt a Moderní žena

Kdy 16. říjen 2015 9:00 - 18. říjen 2015 18:00 Výstavy
Navštivte největší západočeský multižánrový veletrh o bydlení a stavebnictví Moderní dům a byt spojený s veletrhem módy a kosmetiky Moderní žena v Plzni - Slovanech, v halách TJ Lokomotiva.

Od pátku 16. října do neděle 18. října se promění obě Městské sportovní haly TJ Lokomotiva Plzeň na Slovanech včetně venkovních ploch v obrovský veletržní areál hostící největší západočeské prodejní a kontraktační veletrhy Moderní dům a byt & Moderní žena. Brány veletrhů budou otevřeny denně od 9 do 18 hodin.

První hala je věnována veletrhu Moderní dům a byt. Naleznete zde vše, co souvisí se stavbou nebo rekonstrukcí domu či bytu. Představí se stavební a projektové kanceláře nabízející projekty a zajištění staveb rodinných domů včetně dřevostaveb. Dále výrobce dřevěných i plastových oken, dveří, garážových vrat, tepelné izolace a stavební chemie. Pokud se chystáte pouze vylepšit své bydlení interiérovými úpravami, jistě vás bude veletrh inspirovat. Namátkou upozorníme na výrobce moderního i historického nábytku, sedacích a jídelních souprav, ložnic, postelí a matrací. Hospodyňky zaujmou nové žehlící systémy, centrální vysavače, moderní vybavení do kuchyně nebo na zahradu.

Druhá hala s veletrhem Moderní žena potěší nejen návštěvnice, které si zde mohou nakoupit dámskou konfekci, textil a kožené oděvy, bižuterii a doplňky. Novinkou bude prodej českého spodního prádla s odbornou poradnou, jak vybrat spodní prádlo tak, aby co nejvíce lichotilo postavě a nechalo vyniknout správným ženským křivkám a hlavně bylo i pohodlné. Samozřejmě v nabídce veletrhu bude i kosmetika a líčení. Pochutnáte si na kvalitním vínu nebo moravské víně, sýrech, zdravé hrašce nebo lázeňských oplatcích. 

Kdo chce nahlédnout do budoucnosti nebo se vyrovnat s minulostí, může využít služeb velké ezoterické poradny s možností čtení z ruky, výkladu tarotových karet, psychotronických služeb a techniky Indiánského draka, měření patogenních zón nebo využít léčitelské služby přítomných ezoteriků. Abychom rodičům umožnili klid pro nákupy na veletrhu, bude v hale Moderní ženy k dispozici velká dětská zábavná zóna i s hlídáním dětí. Bude zde zřízen dětský koutek s Remaxem a pohádkovými bytostmi.

Děti si mohou zaskákat na obřím skákacím hradu, splnit několik úkolů s pohádkovými bytostmi a po jejich splnění dostanou odměnu. Pro tvořivé děti jsou připraveny dílničky, kde si mohou dotvořit vánoční ozdobu na stromeček, vyrobit svíci, vyrazit minci nebo malovat na zvířátka ze dřeva. Všechny své výrobky si mohou zabalit a odnést jako dárek. Rodiče si mohou odpočinout u dobré kávy.

Vstupné na veletrh pro dospělé činí 50 Kč, pro děti 20 Kč. 

Celý popis
Naposledy změněno: 30. 4. 2015
Rozhledna Radost u Dobříče

Rozhledna Radost u Dobříče

Dobříč, Plzeňsko a Český les
Hrad Libštejn - osamělý hrádek

Hrad Libštejn - osamělý hrádek

Radnice, Plzeňsko a Český les
Hromnické Červené jezírko - evropský unikát

Hromnické Červené jezírko - evropský unikát

Třemošná, Plzeňsko a Český les
Přívoz Darová přes řeku Berounku

Přívoz Darová přes řeku Berounku

Břasy, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí