Úvod > Aktivity & akce > Akce > Závěj - Zimní zážitková akce pod Kralickým Sněžníkem

Závěj - Zimní zážitková akce pod Kralickým Sněžníkem

Kdy 14. únor 2014 22:00 - 23. únor 2014 12:00 Sportovní akce
Zimní zážitková akce Velkého vozu: 9 dní pod Kralickým Sněžníkem a částečně v Rychlebských horách, 3 dny putování se spaním ve stanech. To vše můžete prožít od 14. do 23. února.
Z.ima Z.Á.V.Ě.J. je desetidenní zimní akce Velkého vozu pro ty, jež sice už třeba znají zážitkovky, ale láká je navíc nestandardně nekomfortní prostředí v liduprázdném odlehlém místě českých hor na chalupě v době, kdy za dveřmi bývá bílo a fouká studený vítr.

A.mbice Tři dny budeme venku putovat na sněžnicích a spát ve stanu, možná i v iglů nebo záhrabu. Na cestě nás čeká nepohodlí, únava a chlad, jež budeme muset společně překonávat.

V.olba Zůstat nebo odejít? Čeho se má smysl vzdát a čeho ne? Jak poznat, že je ten správný čas? Volba, cesta za lepším, touha po svobodě, pouť… budou naším tématem.

E.xistence Deset dní budeme existovat naplno v kontaktu s drsnou zimní přírodou a se sebou navzájem. Budeme si hrát, soutěžit, diskutovat, tvořit, zamýšlet se, odpočívat a taky se bavit. Vydej se s námi a možná se něco naučíš – třeba o sněhu, ale klidně i o sobě, ale rozhodně dost zažiješ.

J.inakost Severák vhánějící Ti sněhové vločky do tváře Ti zní lépe než další týden ve známém prostředí s týmiž přáteli?

Pojeď, Z.Á.V.Ě.J. je pro tebe! Budeš mít nevšední zážitky s nevšedními lidmi v bílé krajině pod Kralickým Sněžníkem.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 12. 2013