Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zaostřeno na život v Horažďovicích

Zaostřeno na život v Horažďovicích

Kdy 26. září 2014 15:00 - 19:00 Akce pro děti
KLUB DOK A DIAKONIE ZÁPAD VÁS ZVOU NA CELOREPUBLIKOVOU AKCI. V posledním zářijovém týdnu se uskuteční již osmý ročník celorepublikové kampaně přibližující nízkoprahové kluby pro děti a mládež široké veřejnosti, a to v rámci Týdne nízkoprahových klubů.

Přijďte na Mírové náměstí v Horažďovicích 26. 9. 2014 v 15 hod. Čeká na vás netradiční vernisáž velkoformátových fotografií, které přibližují příběhy mladých lidí, kteří chodí do nízkoprahových klubů. Budete mít možnost poznat sociální služby Diakonie Západ i z jiné stránky, během celého odpoledne budou probíhat komentované prohlídky Klubu Dok a kavárny Čajokraje, netradiční workshopy, např. výroba lampiónů, masáže, zážitkové aktivity pro děti i dospělé, Slušnej bazar, hudební či divadelní vystoupení.

Čajokraj pro vás připraví kavárnu pod širým nebem s netradičním zážitkem. V 18 hodin začne lampionový průvod , na který si budete moci vyrobit lampión v našich odpoledních workshopech. Průvod povede městem na Panskou, kde bude připravený oheň, zde bude možné posedět, popovídat, zazpívat si a na ohništi opéct jednoho z posledních letošních buřtů.

Charakter letošních akcí pro veřejnost pořádaných Kluby Diakonie Západ se od těch dřívějších významně liší. Návštěvníci z řad široké veřejnosti a napříč věkovými skupinami mohou přicházet dovnitř služby a prohlédnout si prostory zařízení v rámci komentovaných prohlídek, ale služba se skrze své pracovníky a klienty vydá také na veřejná místa, kde netradičním způsobem představí rozsah své činnosti, cílovou skupinu klientů.

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 9. 2014
13.8.
13.8.
Rabský floutek: Sněhurka

Rabský floutek: Sněhurka

Rabí, Šumava
30.6.
Slavnosti kaše v Horažďovicích

Slavnosti kaše v Horažďovicích

Horažďovice, Šumava
9.6.
10.6.
Ruinfest na nádvoří hradu Rabí

Ruinfest na nádvoří hradu Rabí

Rabí, Šumava
12.8.
Český Honza

Český Honza

Rabí, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí