Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zaostřeno na život v Horažďovicích

Zaostřeno na život v Horažďovicích

Kdy 26. září 2014 15:00 - 19:00 Akce pro děti
KLUB DOK A DIAKONIE ZÁPAD VÁS ZVOU NA CELOREPUBLIKOVOU AKCI. V posledním zářijovém týdnu se uskuteční již osmý ročník celorepublikové kampaně přibližující nízkoprahové kluby pro děti a mládež široké veřejnosti, a to v rámci Týdne nízkoprahových klubů.

Přijďte na Mírové náměstí v Horažďovicích 26. 9. 2014 v 15 hod. Čeká na vás netradiční vernisáž velkoformátových fotografií, které přibližují příběhy mladých lidí, kteří chodí do nízkoprahových klubů. Budete mít možnost poznat sociální služby Diakonie Západ i z jiné stránky, během celého odpoledne budou probíhat komentované prohlídky Klubu Dok a kavárny Čajokraje, netradiční workshopy, např. výroba lampiónů, masáže, zážitkové aktivity pro děti i dospělé, Slušnej bazar, hudební či divadelní vystoupení.

Čajokraj pro vás připraví kavárnu pod širým nebem s netradičním zážitkem. V 18 hodin začne lampionový průvod , na který si budete moci vyrobit lampión v našich odpoledních workshopech. Průvod povede městem na Panskou, kde bude připravený oheň, zde bude možné posedět, popovídat, zazpívat si a na ohništi opéct jednoho z posledních letošních buřtů.

Charakter letošních akcí pro veřejnost pořádaných Kluby Diakonie Západ se od těch dřívějších významně liší. Návštěvníci z řad široké veřejnosti a napříč věkovými skupinami mohou přicházet dovnitř služby a prohlédnout si prostory zařízení v rámci komentovaných prohlídek, ale služba se skrze své pracovníky a klienty vydá také na veřejná místa, kde netradičním způsobem představí rozsah své činnosti, cílovou skupinu klientů.

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 9. 2014
1.6.
30.9.
Cyklus oživené historie na hradě Kašperk

Cyklus oživené historie na hradě Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
1.9.
30.10.
Blíží se konec sezóny ve Svatojánském muzeu!

Blíží se konec sezóny ve Svatojánském muzeu!

Nepomuk, Plzeňsko a Český les
2.7.
30.9.
Kdo si hraje, nezlobí - Malenice

Kdo si hraje, nezlobí - Malenice

Malenice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí