Úvod > Aktivity & akce > Akce > Workshop Motýlí sen s Tomášem Zikou v galerii GUD

Workshop Motýlí sen s Tomášem Zikou v galerii GUD

Kdy 18. leden 2015 14:00 - 16:00 Akce pro děti
Výstava ...jsem tu s tebou, s podtitulem "pozitivní umění mluví s každým bez rozdílu věku", byla v galerii GUD úspěšně zahájena. Přijďte se podívat na první workshop s názvem "Motýlí sen".
Výstava ...jsem tu s tebou, s podtitulem "pozitivní umění mluví s každým bez rozdílu věku", byla v galerii GUD úspěšně zahájena. Interaktivní prodejní výstava současných umělců si klade za cíl oslovit celou rodinu. Součástí výstavy jsou i doprovodné programy, tvůrčí dílny či školní programy. Přijďte se podívat na první workshop s názvem "Motýlí sen", který se koná tuto neděli od 14:00 hodin. Rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz.

Každý motýl chce zůstat v přírodě. Nechce skončit v entomologické krabici. My lidé chceme motýly doma, pro potěšení. Proto Tomáš nabízí alternativu, jak splnit motýlům sen a nám potěchu.

Přijďte si s Tomášem Zikou vytvořit vlastního motýla, domů si tak přinesete barvy následujícího ročního období. Pomocí Tomášovy vlastní metody, papíru, hlíny, drátů a barev, vytvoříte motýla, který Vás bude těšit v průběhu nejen zimních dnů.

Kdy? Neděle 18. ledna od 14:00 hodin
Kde? Galerie umění pro děti GUD
Věk: určeno pro děti od 4 let i pro dospělé
Cena: 200,- Kč/osobu
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 1. 2015
1.4.
23.12.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha
26.4.
3.9.
Výstava Gerhard Richter

Výstava Gerhard Richter

Praha 1, Praha
27.5.
Cesta do říše filmu

Cesta do říše filmu

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí