Úvod > Aktivity & akce > Akce > Módní show studentů We´re next v La Fabrice

Módní show studentů We´re next v La Fabrice

Kdy 14. září 2017 18:00 - 22:00 Společenské akce
Módní show studentů Umprum a prestižní Royal Academy of Fine Arts z Antwerp proběhne ve čtvrtek 14. září v pražské La Fabrice. Přehlídka navazuje na loňský nultý ročník, který přinesl porovnání prací českých a zahraniční oděvních ateliérů.
Přehlídky budou rozděleny do dvou bloků, z nichž první začíná v 18 hodin a druhý ve 20:30. Představí se na nich nejen čeští a belgičtí, ale také němečtí, italští, jihoafričtí, američtí, australští a čínští návrháři. Ničím neomezená možnost prezentace je jednou z předností celé show, na které se představí Ateliér módní tvorby pod vedením Pavla Ivančice a Ateliér designu oděvu a obuvi návrhářky Liběny Rochové.

Royal Academy of Fine Arts v belgických Antverpách patří mezi nejlepší školy módního designu na světě a We’re next jí propojuje s neméně důležitou pražskou Umprum. Akce vytváří velmi zajímavý kontrast mezi naprosto rozličnými styly škol, které jsou o to méně předvídatelné a tak bude docházet k velkým kontrastům, kde si ale každý najde svého oblíbence. Zároveň přináší velkou módu širokému obecenstvu, které se o ni aspoň nepatrně zajímá.

V prvním bloku se představí Gennaro Genni Velotti / Renata Dráčková / Linda Vondrášková / Edwina McLennan / Joanna Chlust / Pavlína Miklasová / Jakub Patka / Kim Hyejin / Anežka Berecková / Cate Rinto / Natálie Nepovímová / Spilka + Maňa Berec. Ve druhém Michaela Čapková / Brandon Wen / Linda Zabilková / Bára Procházková / Yuhan Xu / AiM / Vendula Niklova / Defresh studio / yelizaveta volosovska / Maximilian Welsch / Stop / Kjell de Meersman / Beast of the East & Markéta Kratochvílová.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 9. 2017
22.9.
20.11.
Rekonstrukce paměti

Rekonstrukce paměti

Praha 7, Praha
8.9.
8.1.
Příběhy Iráku

Příběhy Iráku

Praha, Praha
22.9.
20.11.
Stanislav Libenský Award 2017

Stanislav Libenský Award 2017

Praha 7, Praha
21.9.
31.12.
Game On - výstava o historii videoher

Game On - výstava o historii videoher

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí