Úvod > Aktivity & akce > Akce > Módní show studentů We´re next v La Fabrice

Módní show studentů We´re next v La Fabrice

Kdy 14. září 2017 18:00 - 22:00 Společenské akce
Módní show studentů Umprum a prestižní Royal Academy of Fine Arts z Antwerp proběhne ve čtvrtek 14. září v pražské La Fabrice. Přehlídka navazuje na loňský nultý ročník, který přinesl porovnání prací českých a zahraniční oděvních ateliérů.
Přehlídky budou rozděleny do dvou bloků, z nichž první začíná v 18 hodin a druhý ve 20:30. Představí se na nich nejen čeští a belgičtí, ale také němečtí, italští, jihoafričtí, američtí, australští a čínští návrháři. Ničím neomezená možnost prezentace je jednou z předností celé show, na které se představí Ateliér módní tvorby pod vedením Pavla Ivančice a Ateliér designu oděvu a obuvi návrhářky Liběny Rochové.

Royal Academy of Fine Arts v belgických Antverpách patří mezi nejlepší školy módního designu na světě a We’re next jí propojuje s neméně důležitou pražskou Umprum. Akce vytváří velmi zajímavý kontrast mezi naprosto rozličnými styly škol, které jsou o to méně předvídatelné a tak bude docházet k velkým kontrastům, kde si ale každý najde svého oblíbence. Zároveň přináší velkou módu širokému obecenstvu, které se o ni aspoň nepatrně zajímá.

V prvním bloku se představí Gennaro Genni Velotti / Renata Dráčková / Linda Vondrášková / Edwina McLennan / Joanna Chlust / Pavlína Miklasová / Jakub Patka / Kim Hyejin / Anežka Berecková / Cate Rinto / Natálie Nepovímová / Spilka + Maňa Berec. Ve druhém Michaela Čapková / Brandon Wen / Linda Zabilková / Bára Procházková / Yuhan Xu / AiM / Vendula Niklova / Defresh studio / yelizaveta volosovska / Maximilian Welsch / Stop / Kjell de Meersman / Beast of the East & Markéta Kratochvílová.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 9. 2017
1.6.
24.10.
Chihuly – Libenský – Brychtová

Chihuly – Libenský – Brychtová

Praha 7, Praha
1.6.
31.10.
Kreativní svět Radka Pilaře

Kreativní svět Radka Pilaře

Praha 7, Praha
18.6.
30.9.
Landscape Festival 2018

Landscape Festival 2018

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí