Úvod > Aktivity & akce > Akce > Výroba gelových svíček - kurz v Brně

Výroba gelových svíček - kurz v Brně

Kdy 17. prosinec 2014 17:30 - 19:00 Lidová řemesla a trhy
Plamínek svíčky odjakživa evokuje rodinnou pohodu a a navozuje slavnostní, až tajemnou atmosféru. Pojďme si spolu vyrobit originální gelovou svíčku, kterou si nadekorujete přesně podle svých představ a vkusu.
Plamínek svíčky odjakživa evokuje rodinnou pohodu a a navozuje slavnostní, až tajemnou atmosféru. Ne nadarmo rádi využíváme svíčky jako dekoraci třeba při romantické večeři nebo je zapalujeme na štědrovečerním stole. Pojďme si spolu vyrobit originální gelovou svíčku, kterou si nadekorujete přesně podle svých představ a také účelu, za jakým má být použita.

Gelové svíčky jsou velice krásnou a moderní alternativou klasických voskových svíček. Při výrobě tohoto typu svíček můžeme dát velký prostor naší fantazii. Do skleněné nádoby přidáme různé dekorační předměty (mušle, květy, přírodniny, koření, kamínky, dekorační písek apod.), které následně zalijeme gelem odpovídající barvy. Svíčka může být doplněna i voňavou esencí.

Pro zájemce nabízíme také alternativu v podobě decoupage zdobení voskových nepolévaných svíček, máme připraveno mnoho různých ubrousků s vánoční tématikou a na dozdobení mašle, stuhy a drobné vánoční dekorace.

Co se naučíte:
V tomto kurzu se naučíme vyrobit si netradiční bytový doplněk v podobě gelové svíčky a ukážeme si také, jak lze dekorovat klasické voskové nepolévané svíčky.

Co si odnesete:
Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální vlastnoručně vyrobenou či dekorovanou svíčku, která bude zdobit váš domov, nebo je můžete použít jako milý vánoční dárek pro své blízké a přátele.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2 hodiny.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 12. 2014
23.5.
31.10.
Zalogujte se a hrajte s celou rodinou

Zalogujte se a hrajte s celou rodinou

Brno, Jižní Morava
6.10.
6.11.
Raketa

Raketa

Brno, Jižní Morava
16.7.
30.10.
Národní cena za studentský design - nominace

Národní cena za studentský design - nominace

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí