Úvod > Aktivity & akce > Akce > Veletrh Svět v pohybu v Českých Budějovicích

Veletrh Svět v pohybu v Českých Budějovicích

Kdy 17. duben 2015 - 19. duben 2015 Výstavy
Svět v pohybu konající se 17. – 19. 4. 2015 na českobudějovickém výstavišti volně navazuje na Mobil salon a Veletrh cestovního ruchu a spojuje je do jedné výstavy s ucelenější koncepcí.
Výstava je určena všem, kteří se zajímají o aktivní trávení volného času, cestování, zdravou výživu, pohybové aktivity, dopravní prostředky i prevenci bezpečnosti.    Poznávání cizích zemí, turistika  – to vše dotváří Svět v pohybu, moderní svět kolem nás.

Aktivní trávení volného času nově podpoří Fitness pavilon situovaný do pavilonu T2, ve kterém si návštěvníci zdarma zacvičí zumbu s Michalem Winterem, jumping, deepwork, fit balet, power yogu, piloxing, twerk a další. Pro cvičící rodiče školka zdarma!

V rámci Světu v pohybu na návštěvníky čeká také „Rally exhibice“, autogramiády, vše o cestování a sportu a soutěže pro děti. Sport ve vlastní „bublině“ pobaví každého, kdo se odhodlá vyzkoušet Crazy Bubbles.

Chybět nebude ani kaskadérská show – „Globus smrti“, ukázky IZS zaměřené na nehodovost – „Tunel smrti“ a prezentace Armády ČR, která na výstavu poskytne lehké obrněné vozidlo „DINGO 2 CZ“, simulátor přerácení a simulátor nárazu.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 4. 2015
1.4.
31.10.
Vítkovci 20 let

Vítkovci 20 let

Nové Hrady, Jižní Čechy
9.11.
11.11.
Gastrofest České Budějovice a soutěž Český kapr 2017

Gastrofest České Budějovice a soutěž Český kapr 2017

České Budějovice, Jižní Čechy
1.4.
31.12.
Noční prohlídky pivovaru Bohemia Regent

Noční prohlídky pivovaru Bohemia Regent

Třeboň, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí