Úvod > Aktivity & akce > Akce > Veletrh Svět v pohybu v Českých Budějovicích

Veletrh Svět v pohybu v Českých Budějovicích

Kdy 17. duben 2015 - 19. duben 2015 Výstavy
Svět v pohybu konající se 17. – 19. 4. 2015 na českobudějovickém výstavišti volně navazuje na Mobil salon a Veletrh cestovního ruchu a spojuje je do jedné výstavy s ucelenější koncepcí.
Výstava je určena všem, kteří se zajímají o aktivní trávení volného času, cestování, zdravou výživu, pohybové aktivity, dopravní prostředky i prevenci bezpečnosti.    Poznávání cizích zemí, turistika  – to vše dotváří Svět v pohybu, moderní svět kolem nás.

Aktivní trávení volného času nově podpoří Fitness pavilon situovaný do pavilonu T2, ve kterém si návštěvníci zdarma zacvičí zumbu s Michalem Winterem, jumping, deepwork, fit balet, power yogu, piloxing, twerk a další. Pro cvičící rodiče školka zdarma!

V rámci Světu v pohybu na návštěvníky čeká také „Rally exhibice“, autogramiády, vše o cestování a sportu a soutěže pro děti. Sport ve vlastní „bublině“ pobaví každého, kdo se odhodlá vyzkoušet Crazy Bubbles.

Chybět nebude ani kaskadérská show – „Globus smrti“, ukázky IZS zaměřené na nehodovost – „Tunel smrti“ a prezentace Armády ČR, která na výstavu poskytne lehké obrněné vozidlo „DINGO 2 CZ“, simulátor přerácení a simulátor nárazu.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 4. 2015
2.6.
31.10.
Buquoyský palác ve službách diplomacie

Buquoyský palác ve službách diplomacie

Nové Hrady, Jižní Čechy
22.11.
24.11.
Gastrofest České Budějovice 2018

Gastrofest České Budějovice 2018

České Budějovice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí