Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vánoční trhy 2015 v Holešovicích
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
4.12.
6.12.
+ Přidat foto

Vánoční trhy 2015 v Holešovicích

Kdy 4. prosinec 2015 10:00 - 6. prosinec 2015 18:00 Výstavy
Oslavte jubilejní XI. Vánoční hrnčířské a řemeslné trhy. V sobotu 5. prosince navštíví trhy Mikuláš, čert i anděl. Na Výstavišti v Praze Holešovicích v Pravém křídle Průmyslového paláce představí nejlepší ze své tvorby na 150 vystavovatelů z Čech, Moravy, Slovenska, Maďarska, Polska a Německa.

Kouzelné VÁNOČNÍ TRHY v Průmyslovém paláci! Zveme vás na neopakovatelnou atmosféru vánoc na pražské Výstaviště v Holešovicích. Od 4. do 6. prosince se zde totiž koná oblíbená prodejní výstava dárků, dekorací a keramiky Vánoční trhy.

Přijďte si s celou rodinou užít nezapomenutelnou atmosféru vánoc. Prodejní stánky s tradičním vánočním zbožím a bohatým lahodným občerstvením doplní a podtrhnou tento vánoční čas. Načerpejte na pražském Výstavišti v Holešovicích atmosféru vánoc, kterou v obchodních centrech nelze prožít.

I letos oceníte tradiční a poctivá řemesla. Hostem veletrhu jsou Hrnčířské a řemeslné trhy, které nabídnou bohatý výběr z ručně vyráběného zboží. Na jednom místě najdete výrobky hrnčířů, kovářů, truhlářů, sklářů, šperkařů, zvonařů, řezbářů či textilních výtvarníků. Nejen, že si zde můžete zakoupit jejich výrobky, ale také vám svou tvorbu předvedou.

Bezkonkurenční výběr také letos samozřejmě nabídne keramika - točená na kruhu, hrnky, talíře, mísy, svícny, vánoční dekorace, sochy, plastiky, mozaiky, vázy, šperky a jiná umělecky cenná díla. Dále zde najdete výrobky sklářů - repliky historického skla, foukané sklo, lehané sklo, vinuté perle, fusing, vitráže, výrobky ze dřeva - od dlabaných mís, přes krásné vyřezávané betlémy, hudební nástroje, hračky až po masivní nábytek, tkané výrobky - ručně tkané ubrusy, přehozy a koberečky, textil - lněné, bavlněné či hedvábné bytové doplňky, hračky, oděvy a oděvní doplňky, lidové krajky, ale i design mladých návrhářů, kteří na tradici výroby volně navazují. Zajímavé budou výrobky z kůže - a to jak drobné peněženky, pásky, kabely, tak i například ručně šité kožené boty.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 12. 2015
20.10.
24.10.
Festival Hybaj ho!

Festival Hybaj ho!

Praha 7, Praha
29.8.
27.11.
Georg Grosz a český Trn

Georg Grosz a český Trn

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí