Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valtické kopání aneb Podzemní Pat a Mat

Valtické kopání aneb Podzemní Pat a Mat

Kdy 25. leden 2014 17:00 - 26. leden 2014 Společenské akce
Pilotní ročník podzemní akce, která nemá obdoby. Přijďte se v sobotu 25. ledna zúčastnit přípravy Valtického Podzemí pro budoucí podzemní sochařskou dílnu, a podílejte se na jedinečné atmosféře v labyrintu historických vinných sklepů a chodeb!
Vhodné kopáčské oblečení á la Pat a Mat každý ve vlastní režii. Pracovní nástroje budou k dispozici. Kopáčská svačina zdarma! Na kopání naváže ochutnávka vín Lednicko-valtického areálu a neformální zábava v duchu, jaké si uděláme, takové to budeme mít.

Hraje dobrovolné uskupení KMČ (= Kdo má čas), hudební nástroje a rytmiku s sebou. Žádné poplatky ani vstupné. Platíte jen to, co sníte a vypijete! Vhodné kopáčské oblečení á la Pat a Mat každý ve vlastní režii. Pracovní nástroje budou k dispozici. Kopáčská svačina zdarma! Občerstvení v duchu nejlepších moravských tradic: zabijačkový guláš, klobásy, ovar, škvarky, paštiky, chleba se sádlem (a cibulí), svařák…

Přijeďte se pobavit a nastavit pravidla nové akce. A vezměte s sebou známé, kamarády, přátele, známé i rodinné příslušníky. Vhodné pro všechny generace pijáků a pijavic, jimž nechybí nadhled a smysl pro humor! Otevřeno od 16, zahájení kopání v 17, od začátku volná zábava, víno a jídlo u roztopeného krbu. Přesto nezapomeňte na teplé oblečení. Originální kopáčská sabráž. Bude-li sníh, spousta zábavy navíc: koulovačka, stavění sněhuláků, sáňkování, bobování... Nenechejte si ujít unikátní příležitost být v sobotu 25. ledna při zakládání nové tradice ve Valtickém Podzemí!
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 1. 2014
1.5.
2.12.
Výstava kostýmů z filmu Marie Terezie

Výstava kostýmů z filmu Marie Terezie

Valtice, Jižní Morava
28.4.
15.10.
Písečný svět v Lednici

Písečný svět v Lednici

Lednice, Jižní Morava
14.4.
8.9.
Běhej lesy 2018

Běhej lesy 2018

Sněžné, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Vinné sklepy Valtice

Vinné sklepy Valtice

Valtice, Jižní Morava
Křížový sklep Valtice

Křížový sklep Valtice

Valtice, Jižní Morava
Hotel garni Klaret Valtice

Hotel garni Klaret Valtice

Valtice, Jižní Morava