Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentýnský víkend v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Valentýnský víkend v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Kdy 16. únor 2018 - 18. únor 2018 Gastronomické akce
Pro všechny zamilované páry, které si chtějí užít romantické atmosféry svátku sv. Valentýna a mít nerušený čas jen pro sebe a svého partnera v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální "Valentýnský balíček".

Prožijte nezapomenutelné okamžiky při společných procházkách ruku v ruce v našem anglickém parku, relaxujte ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L´Occitane. Odpočiňte si ve vířivce, která je umístěna v zámecké věži s lahví lahodného Prosecca Conegliano z vinařství Le Manzane a vychutnejte si romantickou 4chodovou valentýnskou večeři při svíčkách v restauraci Honoria. Čeká na Vás také sladké valentýnské překvapení od naší zámecké cukrářky. Celý den poté můžete zakončit posezením u hořícího krbu se sklenkou výborného vína.
 

Valentýnský balíček obsahuje:

  • 1 noc se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji či suite dle vlastního výběru (pokud se rozhodnete  prodloužit si pobyt o druhou noc, získáte od nás jako bonus 3. noc zdrama!)
  • Welcome drink a herálecká růže pro dámu na uvítanou.
  • Gurmánská večeře při svíčkách v zámecké restauraci Honoria.
  • Sladké valentýnské překvapení od zámecké cukrářky.
  • Vířivka ve věži na 40 minut jen pro vás s lahví výtečného Prosecca Conegliano z vinařství Le Manzane.
  • Neomezený vstu do zámeckého wellness  & spa by L´Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • Unikátní zámecké pillow menu (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku).
 

V ceně vašeho pobytu jsou zahrnuty i tyto služby:

Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’Occitane, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z letního pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové spa procedury a zkrášlující rituály od značky L'OCCITANE. Mezi nejoblíbenější patří „Chateau Herálec ošetření těla s růžemi pro ni“ a „Verbena – hluboce osvěžující masáž pro něj“ Obojí trvá 90 min a nejlepší je, že tyto procedury můžete absolvovat společně v jedné místnosti s romantickým názvem jako je např. Mandle či Slaměnka. 

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2018
26.10.
9.12.
Zlomové osmičky našich dějin

Zlomové osmičky našich dějin

Havlíčkův Brod, Vysočina
15.11.
13.1.
Bon appétit, s chutí do galerie

Bon appétit, s chutí do galerie

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Piknik na zámku Herálec

Piknik na zámku Herálec

Herálec, Vysočina
Penzion Markéta v Chrudimi

Penzion Markéta v Chrudimi

Chrudim, Východní Čechy
Rodinný pivovar Bernard

Rodinný pivovar Bernard

Humpolec, Vysočina