Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentinský víkend na zámku Herálec

Valentinský víkend na zámku Herálec

Kdy 13. únor 2015 - 15. únor 2015 Společenské akce
Pro všechny zamilované páry, které si chtějí užít romantické atmosféry svátku sv. Valentýna a mít nerušený čas jen pro sebe a svého partnera v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, je připravený speciální Valentýnský balíček.
Prožijte nezapomenutelné okamžiky při společných procházkách ruku v ruce v anglickém parku, relaxujte ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L´Occitane.

Odpočiňte si ve vířivce, která je umístěna v zámecké věži s lahví šumivého sektu a vychutnejte si romantickou valentýnskou večeři při svíčkách v restauraci Honoria. A celý den zakončete posezením u hořícího krbu se sklenkou výborného vína.

Chateau Herálec s anglickým parkem z 18. století se nachází v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dech beroucími přírodními scenériemi.

Valentýnský balíček obsahuje:
  • 1 noc se snídaní v 2lůžkovém pokoji či suitte dle vašeho výběru (pokud se rozhodnete  prodloužit si pobyt o druhou noc, získáte jako bonus 3. noc zdarma)
  • Vířivka ve věži na hodinu jen pro vás s lahví sektu
  • Gurmánská večeře při svíčkách
  • Sladké valentýnské překvapení od zámecké cukrářky.
  • Neomezený vstup do zámeckého wellness & Spa by L´Occitane

Unikátní zámecké Pillow menu
Víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V ceně vašeho pobytu jsou zdrama tyto služby: mísa ovoce, Wi-Fi internet a kosmetika L’Occitane na pokoji, výběr DVD, využití golfového trenažéru, knihovna s krbem, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 2. 2015
10.9.
31.10.
Výstava

Výstava "Rozhledy - Inspirace krajinou" na hradě Lipnici

Lipnice nad Sázavou, Vysočina
23.6.
24.6.
Bernard fest 2017

Bernard fest 2017

Humpolec, Vysočina
10.11.
22.1.
IGLOO 3: Tabula rasa

IGLOO 3: Tabula rasa

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Markéta v Chrudimi

Penzion Markéta v Chrudimi

Chrudim, Východní Čechy
Hotel Slunce Havlíčkův Brod

Hotel Slunce Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod, Vysočina
Rodinný pivovar Bernard

Rodinný pivovar Bernard

Humpolec, Vysočina