Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vltava žije 2014 - Audiovizuální festival na vodě v Českých Budějovicích

Vltava žije 2014 - Audiovizuální festival na vodě v Českých Budějovicích

Kdy 5. září 2014 15:00 - 22:00 Festivaly
Agentura Art4promtion vás zve na 3. ročník Audiovizuálního festivalu na vodě VLTAVA ŽIJE. Těšit se můžete na hudebně zábavný program, koncerty, projekce do vodních stěn, prostorovou laser show, vzdušnou akrobacii, videomapping, vodní fontány, živé obrazy.

Zveme vás na 3. ročník audiovizuálního festivalu VLTAVA ŽIJE "Bouře". Pátek 5.9., ČESKÉ BUDĚJOVICE, Náplavka u Dlouhým mostem. Prostorová multimediální show "Bouře", kterou vyvrcholí celodenní program, odstartuje v cca 21.00 hod.

Můžete se těšit na příběh "Bouře" zpracovaný do ojedinělé podívané. Příběh vám odvypráví PROJEKCE DO VELKOPLOŠNÝCH VODNÍ STĚN, prostorová LASER SHOW, VZDUŠNÁ AKROBACIE, VIDEOMAPPING, HOLOGRAFICKÁ VODNÍ SHOW, VODNÍ FONTÁNY, TESLA SHOW, ŽIVÉ OBRAZY a další. Zhruba 40minutová tématická show je komponovaná na scénickou hudbu.

Závěr show bude patřit ohňostroji. Show je koncipovaná NAD HLAVAMI DIVÁKŮ a bude ji možné sledovat z CELÉHO PROSTRANSTVÍ NÁPLAVKY.

Nedílnou součástí festivalu je 3. SETKÁNÍ JIHOČESKÝCH DĚTSKÝCH DOMOVŮ a pěstounských rodin. HUDEBNĚ ZÁBAVNÝ PROGRAM na Náplavce začíná v 15 hodin. Od 16:30 pak koncerty: METAL MODE, OCEÁN a PUB ANIMALS. Ve 20 hodin Vltavu rozezní koncert filmové a scénické hudby v podání JIHOČESKÉ FILHARMONIE, dětského sboru Carmína a sólistky Jitky Charvátové.

Vrcholem večera bude ve 21.00 hod multimediální show VLTAVA ŽIJE "Bouře". Multimediální show VLTAVA ŽIJE 2 "Živly" získala prestižní mezinárodní ocenění ILDA AWARDS 2014. V konkurenci 160 show z celého světa získala 1. místo v kategorii Multimediální show. Vstup na akci je i letos zdarma. Těšíme se na vás! Tým Art4promotion.

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 8. 2014

Ubytování a restaurace v okolí

Sport hotel v Českých Budějovicích

Sport hotel v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy
Café Hostel České Budějovice

Café Hostel České Budějovice

České Budějovice, Jižní Čechy