Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pololetní prázdniny v Aquacentru Šutka! Vstup jen za 1 Kč!

Pololetní prázdniny v Aquacentru Šutka! Vstup jen za 1 Kč!

Kdy 3. únor 2017 Akce pro děti
Školáci, přijďte si užít mnoho zábavy a odměnit se za půlroční školní snažení do Aquacentra Šutka! Ať už máte vysvědčení jakékoliv, v pátek 3. 2. 2017 všechny děti do 15ti let věku odměníme vstupem do celého areálu na celý den za pouhou 1 Kč.
Oslavte pololetní vysvědčení stylově a užijte si neomezenou zábavu s filmem LEGO BATMAN, kde na vás čeká bohatý program, hry, soutěže a mnoho dalšího. Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát např. volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu od Beachklubu Ládví.
 
Oslavit se školáky pololetní prázdniny vstupem za 1 Kč můžete již v pátek 3. 2. 2017 od 11:00 hodin. Pro malé i velké je připraven bohatý program s novým filmem LEGO BATMAN. Děti budou moci soutěžit v lovení pokladu, chytání rybiček, obeplavání „skály“ na kruhu a mnohém další. Po celé odpoledne budeme tančit, zpívat, malovat, soutěžit a především vyhrávat krásné a hodnotné ceny, a to nejen od filmu LEGO BATMAN, ale také např. volné vstupy do Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu v Beachklub Ládví.
 
Zároveň si děti mohou užít spoustu zábavy nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.
 
Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka!
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 1. 2017
17.3.
22.5.
 Architektura VII. dne

Architektura VII. dne

Praha 7, Praha
24.4.
10.5.
Zlatá stuha 2017

Zlatá stuha 2017

Praha 7, Praha
1.4.
26.4.
Komentované prohlídky v DOXu

Komentované prohlídky v DOXu

Praha 7, Praha
7.4.
14.8.
Big Bang Data

Big Bang Data

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí