Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pololetní prázdniny v Aquacentru Šutka - vstup jen za 1 Kč!

Pololetní prázdniny v Aquacentru Šutka - vstup jen za 1 Kč!

Kdy 2. únor 2018 Akce pro děti
Školáci, přijďte si užít mnoho zábavy a odměnit se za půlroční školní snažení do Aquacentra Šutka! Ať už máte vysvědčení jakékoliv, v pátek 2. 2. 2018 všechny děti do 15let věku odměníme vstupem do celého areálu na celý den za pouhou 1 Kč.
Oslavte pololetní vysvědčení stylově a užijte si neomezenou zábavu s filmem Sněhová královna, Tajemství ohně a ledu. V čase od 15:00 do 19:00 vás čeká bohatý program, hry, soutěže a mnoho dalšího. Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát např. volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu od Beachklubu Ládví.

Oslavit se školáky pololetní prázdniny vstupem za 1 Kč můžete již v pátek 2. 2. 2018. Pro malé i velké je připraven bohatý program v čase od 15:00 do 19:00 s novým filmem Sněhová královna, Tajemství ohně a ledu. Děti budou moci soutěžit v lovení pokladu, chytání rybiček, střílení na rampouchy a mnohém další. Po celé odpoledne budeme tančit na ledové diskotéce, malovat, vyrábět sněhové vločky a soutěžit o krásné a hodnotné ceny. Malí i velcí si také mohou užít spoustu zábavy nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Děti do let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, tj. osoby starší 18 let; věk dítěte do 15let nutno prokázat.

Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát např. volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu od Beachklubu Ládví.
Celý popis
Naposledy změněno: 31. 1. 2018
29.3.
18.6.
I Welcome

I Welcome

Praha 7, Praha
15.3.
4.6.
Joska Skalník: My tancovat nemusíme

Joska Skalník: My tancovat nemusíme

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí