Úvod > Aktivity & akce > Akce > Tříměsíční kurz sebeobrany

Tříměsíční kurz sebeobrany

Kdy 30. září 2014 - 31. prosinec 2014 Sportovní akce
Učíme vás nevzdávat se, bojovat a zachraňovat životy pomocí námi vytvořeného sebeobranného systému. Pomáháme vám postarat se o sebe, své blízké a jít tak ostatním příkladem.

Naučte se sebevědomě ubránit při konfliktech. Co uděláte s opilcem kopajícím do vašeho auta? Jak se zachováte, když vás útočník ohrožuje nožem? Umíte ochránit svou rodinu? Kde vzít odvahu k boji? A jak vyhrát i bez fyzického kontaktu?

3 měsíce, 12 lekcí, 24 hodin: promyšlený trénink k nezaplacení. Bylo by krásné, kdyby k sobě byli všichni hodní. Bohužel nejsou. A vy na to můžete doplatit – nebo se předem připravit.

Zkušený lektor vás naučí, jak efektivně jednat v konkrétních situacích z reálného života. Na pravidelném tréninku 1x týdně v Praze či Hradci Králové. Co riskujete při koupi kurzu? Nic 100% garantujeme vaši spokojenost. Pokud tomu tak nebude, vrátíme vám peníze zpět. Proškolili jsme už tisíce spokojených účastníků. Nikdo s vámi nebude mlátit o zem. O tom náš kurz není. Lektor vás bude respektovat a věnovat se vám v rámci skupiny max. 16 lidí.

Pro kurz je jedno, jací jste. Ženy, muži, mladší, starší, vyšší, menší… Všechny techniky jsou účinné bez ohledu na vaši váhu, sílu či výšku.

Celý popis
Naposledy změněno: 13. 8. 2014
18.6.
6.9.
Kinobus 2018

Kinobus 2018

Praha 9, Praha
19.6.
20.7.
Lineated Luminary

Lineated Luminary

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí