Úvod > Aktivity & akce > Akce > Svatomartinské slavnosti v Letňanech

Svatomartinské slavnosti v Letňanech

Kdy 14. listopad 2013 10:00 - 16. listopad 2013 22:00 Gastronomické akce
Na třídenních Svatomartinských slavnostech v Letňanech, bude k dispozici 100 druhů Svatomartinských vín od předpokládaných 50 vinařství. Nebude však chybět ani Svatomartinská husa se zelím a knedlíkem, chléb s husím sádlem a škvarky, štrúdl.
Akce je koncipována jako slavnost mladých, Svatomartinských vín, výstava vín, volná degustace a vinný trh s občerstvením v podobě tradiční Svatomartinské husy. U hlavního vstupu do obchodního centra bude postaven prostorný párty stan s okamžitou kapacitou až 300 lidí. Každý návštěvník obdrží po zakoupení vstupenky v ceně 150 Kč degustační skleničku s logem Svatomartinské, přehledný katalog a propisku s logem Svatomartinské a 5 degustačních žetonů s logem Svatomartinské.

Degustační žetony si návštěvníci mohou dokoupit za cenu 10 Kč za 1 žeton - 1 žeton odpovídá degustačnímu vzorku o ojmu 0,05l. Svatomartinská vína jsou rozdělena do 10 degustačních stanovišť. Svatomartinská vína budou prezentována, nalévána a prodávána školeným personálem. Ochutnávku doplní možnost nákupu tradičního Svatomartinského občerstvení – čerstvého chleba s husím sádlem a husími škvarky, Svatomartinské husy se zelím a knedlíkem a štrúdl.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 10. 2013
3.4.
17.5.
Vezme to ruka

Vezme to ruka

Praha, Praha
10.4.
16.5.
Lumír Čmerda: Pastely

Lumír Čmerda: Pastely

Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí