Úvod > Aktivity & akce > Akce > Den otevřených dveří ve Švandově divadle

Den otevřených dveří ve Švandově divadle

Kdy 13. září 2017 Hudební a divadelní akce
Švandovo divadlo v říjnu oslaví už 136. narozeniny. Připraven je lákavý program pro děti i dospělé. Jedna z prohlídek bude určena pro neslyšící.

Hherečky a herci ze Švandova divadla se začátkem divadelní sezóny opět představí v neobvyklých rolích průvodců: ve středu 13. září se zde totiž koná tradiční Den otevřených dveří.

Je jiný, je tajemný a je tady!  Na středu 13. září 2017 je pro vás připraven bohatý program.

Jediný den v roce, kdy se vyplatí vstoupit Krysaři do cesty! A setkáte se i s dalšími postavami jedné z nejznámějších evropských legend, jak ji podle novely Viktora Dyka zinscenoval náš soubor. Můžete se tak těšit na křehkou Agnes, věčně čekajícího Kristiána, vypočítavé radní Struma a Frosche, příliš úslužného hospodského Rögera, jeho posluhovačku Lízu, drzé holky Loru a Kätchen či Seppa Jörgena — který vidí svět tak nějak po svém. Jako by na chvíli obživly obrazy Hieronyma Bosche.

A co je pro vás ještě nechystáno?

Tradiční nezapomenutelné prohlídky divadla pod vedením členů našeho hereckého souboru, zábavné i poučné zároveň; ukázka z inscenace Krysař, nebo ukázky z repertoáru našich stálých hostů, Hereckého studia Švandova divadla; a v neposlední řadě soutěže a slevové akce na vstupenky, které jistě přijdou vhod.

Prohlídky divadla:

  • Dopolední prohlídky (9.00—11.00 začátek v každou celou hodinu) jsou rezervovány pro školy (v případě zájmu volejte 257 321 334).
  • Prohlídka ve 12.00 je určena pro neslyšící za doprovodu tlumočníka do znakové řeči (v případě zájmu pošlete e-mail obchodni@svandovodivadlo.cz).
  • Odpolední prohlídky (15.00 – 18.00 začátek v každou celou hodinu) budou pro veřejnost bez nutnosti rezervace.
  • A kdo nestihne přijít osobně, může se prohlídky zúčastnit on-line; přímý přenos na Facebooku Švandova divadla začne v 16.00.
  • A jako bonus: vernisáž výtvarné zdi Michala Ožibka v 19.30.

Vstup zdarma.

Celý popis
Naposledy změněno: 1. 8. 2017
15.5.
25.5.
Dny Prahy 5

Dny Prahy 5

Praha 5, Praha
24.3.
30.9.
Parníkem do Zoo Praha

Parníkem do Zoo Praha

Praha 1, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí