Úvod > Aktivity & akce > Akce > Štědrý den ve zlínské zoo - vstup za 1 Kč

Štědrý den ve zlínské zoo - vstup za 1 Kč

Kdy 24. prosinec 2017 8:30 - 16:00 Společenské akce
Štědrý den slaví i zvířata ve zlínské zoo. Sice je to pro ně den jako každý jiný, ošetřovatelé však na své miláčky nezapomenou.
Děti do 15 let budou mít vstupné za jednu korunu!

I v zimním období má zlínská zoo svůj půvab, je plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Nemusíte se obávat, že za chladného počasí či sněhové nadílky neuvídíte exotická zvířata. Většina zvířat totiž sníh vítá, s chutí se v něm válí a hraje si s ním. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, pandy červené, lachtani, dželady, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy.

Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje „letních“ 26 stupňů, při krmení a hlazení rejnoků rychle odložíte teplé oblečení. Na mrazivé počasí také zapomene v tropické hale Yucatan, v zámeckých teráriích, v pavilonech žiraf a slonů. O kompletní občerstvení se postarají restaurace Tyrol, Limpopo a Neapolitáno. Skvělou kávu a čokoládové pralinky si nenechte ujít v Chocolatérii poblíž sezónního vstupu.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 12. 2017
30.3.
31.10.
1. Dřevěná zoo

1. Dřevěná zoo

Ostrata, Východní Morava
3.5.
8.6.
Talentinum 2018

Talentinum 2018

Zlín, Východní Morava
15.5.
2.6.
Princezny ve Zlíně

Princezny ve Zlíně

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí