Úvod > Aktivity & akce > Akce > Sobotní odpoledne plné zábavy a výtečné gastronomie ve Vyhlídkové restauraci

Sobotní odpoledne plné zábavy a výtečné gastronomie ve Vyhlídkové restauraci

Kdy 10. leden 2015 11:00 - 16:00 Sportovní akce
V sobotu 10.1.2015 na vás čeká zvýhodněný balíček, kdy po výtečném obědě ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf Restaurant si můžete zdarma zasportovat na indoor dráze. Přijďte si zasportovat a pobavit se do sportovně-zábavního areálu Greyhound Park Motol v Praze.
Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělého jídla v bezkonkurenčním prostředí vyhlídkové restaurace Four Leaf Restaurant a zábavy na indoor závodní dráze, to vše ve sportovně-zábavním areálu Greyhound Park Motol v Praze.

V lednu a únoru na vás každou sobotu čekají na indoor okruhu závodní šlapadla a spoustu výtečného jídla ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf. Neváhejte a přijďte nastavit traťové rekordy indoor dráhy na rok 2015. K dispozici budou šlapadla jak malá, tak velká, takže každý, kdo už šlapat umí se může pořádně vyřádit a ještě u toho třeba shodit nějaké to „kilčo“ navíc.

Kdo si zrovna bude chtít dát „pauzu“ ve sportování, může se odreagovat na závodním simulátoru F1.

Přijďte a vezmete kamarády a příbuzné, protože pokud bude dostatečný počet účastníků na závod šlapadel, kde vítěz, který v závodu dojede nejrychleji, získá v hotovosti 1.000,- Kč. Bude-li dostatek sportujících zájemců, bude uspořádán závod malých šlapadel v kategorii dětských závodníků - tito budou soutěžit o sladkou odměnu - dostanou ji všichni aktivní jezdci v závodu bez ohledu na umístění. Startovné do závodu je v ceně vstupného.

Team Four Leaf Restaurant si pro vás přichystal nové menu, které prostě musíte ochutnat.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 1. 2015

Ubytování a restaurace v okolí