Úvod > Aktivity & akce > Akce > Soutěž MTRPL - Metropole Zličín Designer Collection by Vladimír Staněk

Soutěž MTRPL - Metropole Zličín Designer Collection by Vladimír Staněk

Kdy 1. říjen 2014 - 31. říjen 2014 Společenské akce
MTRPL - METROPOLE ZLIČÍN DESIGNER COLLECTION by Vladimír Staněk je celý název unikátní módní kolekce složené ze 4 outfitů dámských a 4 outfitů pánských. Vzhledem k názvu kolekce je jejím tématem styl hlavních světových metropolí módy - Paříž, Londýn, New York a Miláno.

Buďte světoví a zapojte se do soutěže o stylové oblečení Ústředním tématem kolekce známého a talentovaného módního návrháře Vladimíra Staňka je styl hlavních světových metropolí módy jako je Paříž, Londýn, New York a Miláno.

Každá dvojice outfitů odráží módního ducha těchto velkoměst a vy tak máte jedinečnou příležitost zařadit jeden z těchto outfitů do svého šatníku. Tyto designérské kousky, o které můžete soutěžit, byly speciálně navrženy právě pro tuto příležitost, nikde jinde je nenajdete!

O limitovanou módní kolekci, která bude v sobotu 18. 10. 2014 představena na módní show METROPOLE SVĚTOVÁ v prostorách nákupního centra, můžete hrát po celý říjen. Módní show doprovodí nezapomenutelný zábavný program, během kterého se představí také Yemi A.D. se svou poutavou taneční show a těšit se můžete i na soutěže o lákavé ceny.

Předveďte svůj světový styl a vyhrajte! A jak tyto jedinečné outfity získat? Stačí si vybrat kteroukoliv světovou metropoli a vlastním oblečením ztvárnit její styl, vyfotit se a fotografii poslat přes Instagram nebo Facebook. Nezapomeňte ji přitom označit hashtagem #MTRPL. Fotografii je ale možné zaslat i e-mailem.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2014
8.7.
4.9.
Příběh masek

Příběh masek

Praha 6, Praha
28.7.
30.7.
Pražské folklorní dny 2016

Pražské folklorní dny 2016

Praha, Praha
20.5.
31.12.
Exkurze na Letišti Praha

Exkurze na Letišti Praha

Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí