Úvod > Aktivity & akce > Akce > Soutěž MTRPL - Metropole Zličín Designer Collection by Vladimír Staněk

Soutěž MTRPL - Metropole Zličín Designer Collection by Vladimír Staněk

Kdy 1. říjen 2014 - 31. říjen 2014 Společenské akce
MTRPL - METROPOLE ZLIČÍN DESIGNER COLLECTION by Vladimír Staněk je celý název unikátní módní kolekce složené ze 4 outfitů dámských a 4 outfitů pánských. Vzhledem k názvu kolekce je jejím tématem styl hlavních světových metropolí módy - Paříž, Londýn, New York a Miláno.

Buďte světoví a zapojte se do soutěže o stylové oblečení Ústředním tématem kolekce známého a talentovaného módního návrháře Vladimíra Staňka je styl hlavních světových metropolí módy jako je Paříž, Londýn, New York a Miláno.

Každá dvojice outfitů odráží módního ducha těchto velkoměst a vy tak máte jedinečnou příležitost zařadit jeden z těchto outfitů do svého šatníku. Tyto designérské kousky, o které můžete soutěžit, byly speciálně navrženy právě pro tuto příležitost, nikde jinde je nenajdete!

O limitovanou módní kolekci, která bude v sobotu 18. 10. 2014 představena na módní show METROPOLE SVĚTOVÁ v prostorách nákupního centra, můžete hrát po celý říjen. Módní show doprovodí nezapomenutelný zábavný program, během kterého se představí také Yemi A.D. se svou poutavou taneční show a těšit se můžete i na soutěže o lákavé ceny.

Předveďte svůj světový styl a vyhrajte! A jak tyto jedinečné outfity získat? Stačí si vybrat kteroukoliv světovou metropoli a vlastním oblečením ztvárnit její styl, vyfotit se a fotografii poslat přes Instagram nebo Facebook. Nezapomeňte ji přitom označit hashtagem #MTRPL. Fotografii je ale možné zaslat i e-mailem.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2014
1.12.
31.3.
Lázně na lodi v Praze

Lázně na lodi v Praze

Praha 2, Praha
26.11.
23.12.
Medové a dřevěné Vánoce

Medové a dřevěné Vánoce

Ořech, Střední Čechy
20.5.
31.12.
Exkurze na Letišti Praha

Exkurze na Letišti Praha

Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí