Úvod > Aktivity & akce > Akce > Rock podzim na Špilberku

Rock podzim na Špilberku

Kdy 18. září 2014 19:30 - 22:00 Hudební a divadelní akce
Koncert Metropolitního symfonického orchestru pod vedením dirigenta Ariella Sharona v prostorách hradu Špilberku, kde se představí klasická díla velikánů, jako je W. A. Mozart, v rockově-symfonickém podání. Nebudou chybět ani písně legendárních rockových skupin. Zpěv Kamil Střihavka, Jiří Zonyga.

„Co je na tom tak zlého“ přijít na „Figarovu svatbu“ s „Jidášem“, který se povede za ruku s „Holkou, která čapla draka“ a s „Černou růží“ v klopě svého letitého, leč kvalitně ušitého saka, posléze šlapat po „Schodech do nebe“ až do „Země vzdálené“ kde na jejích rozkvetlých loukách „Musí šou pokračovat“ s cherubíny pějícími „Halelujá“ a to přesto že „Perfektní cizinec“ vykopne „Další cihlu ze zdi“ aby „Vyskočil“ a předhonil „Lišku na útěku“, která mu již léta tvrdí, že „Pro něj stále má blues“ a mohl zdárně, ještě „Ve svém životě“, dokončit „Únos ze Serailu“, který jakožto úspěšně dokončený oslaví „Ódou na radost“…

Krátkou hříčkou, která představí repertoár, vás srdečně zveme na koncert METROPOLITNÍHO SYMFONICKÉHO ORCHESTRU pod vedením charismatického šéfdirigenta Ariella Sharona, který se uskuteční v kouzelném prostředí nádvoří brněnského hradu Špilberk 18.9.2014 v 19.30.

Jako sólisté se představí Kamil Střihavka, Jiří Zonyga, Vendula Příhodová a jako host Český Filharmonický Sbor Brno pod vedením sbormistra Petra Fialy.

Přijďte si poslechnout vrchol podzimní hudební sezóny v projektu PODZIM NA ŠPILBERKU, v hudební koláži špičkových děl klasických skladatelů W. A. Mozarta, G. F. Haendela, Ludviga van Beethovena v rockově-symfonických úpravách, vedle písní legendárních světových kapel Led Zeppelin, Queen, Bon Jovi, Van Halen, Pink Floyd, Deep Purple, Sweet, BSP, Leaders v neotřelých aranžích symfonického zvuku a propojených áriemi z muzikálů A. L. Webbera a T. Rice. 

Celý popis
Naposledy změněno: 1. 8. 2014
22.2.
29.4.
Výstava Atol a putující slunce

Výstava Atol a putující slunce

Brno, Jižní Morava
21.3.
20.10.
Strom roku 2018 - Stromy svobody

Strom roku 2018 - Stromy svobody

Brno, Jižní Morava
20.4.
5.8.
1968:Computer.art

1968:Computer.art

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Hradní vinárna na Špilberku

Hradní vinárna na Špilberku

Brno, Jižní Morava
Vinárna Garage Wine v Brně

Vinárna Garage Wine v Brně

Brno, Jižní Morava
Koishi fish & sushi restaurant v Brně

Koishi fish & sushi restaurant v Brně

Brno-střed, Jižní Morava