Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prožitková jóga - kurz v Brně

Prožitková jóga - kurz v Brně

Kdy 15. leden 2015 10:00 - 11:00 Sportovní akce
Máte chuť či potřebu utvářet si vlastní život? Potřebujete se srovnat sami se sebou, v každodenním shonu účinně čelit stresu a nastolit řád? Udělejte si čas sami pro sebe a přijďte vyzkoušet prožitkovou jógu...
Pohyb patří odedávna k naší přirozenosti a vzhledem k uspěchanosti, náročnosti a stresové zátěži dnešní doby je jóga stále častěji vyhledávaným prostředkem k odreagování se, uvolnění mysli, odplavení stresu a uvedení těla a mysli do zdravé přirozené rovnováhy.

Pojďte se zastavit a vyzkoušejte léčivou sílu jógy s okamžitými účinky — zklidňuje mysl, zlepšuje nálady a psychické stavy, celkově uzdravuje a regeneruje organismus, přináší příliv energie, zlepšuje spánek a funguje jako prevence stresu, uvolňuje, protahuje a posiluje celé tělo.

Lekce jógy jsou vhodné pro dospělé, každá hodina je jiná a vychází i z okamžité nálady a rozpoložení cvičících. Maximální počet účastníků je 5 lidí/lekce.

Lekce trvá cca 60 minut. V ceně lekce je zohledněn individuální přístup lektorky a zapůjčení podložky, můžete si donést vlastní, máte-li k dispozici. Na každé lekci dostanete i teplé nápoje a drobné občerstvení.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 2. 2015
4.3.
31.12.
Bítls

Bítls

Brno, Jižní Morava
3.11.
28.1.
Vesmír je černý

Vesmír je černý

Brno, Jižní Morava
9.11.
30.3.
 Nejkrásnější české knihy roku 2016

Nejkrásnější české knihy roku 2016

Brno, Jižní Morava
22.9.
14.1.
Clemens von Wedemeyer: Nebeská havěť

Clemens von Wedemeyer: Nebeská havěť

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí