Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prožitková jóga - kurz v Brně

Prožitková jóga - kurz v Brně

Kdy 15. leden 2015 10:00 - 11:00 Sportovní akce
Máte chuť či potřebu utvářet si vlastní život? Potřebujete se srovnat sami se sebou, v každodenním shonu účinně čelit stresu a nastolit řád? Udělejte si čas sami pro sebe a přijďte vyzkoušet prožitkovou jógu...
Pohyb patří odedávna k naší přirozenosti a vzhledem k uspěchanosti, náročnosti a stresové zátěži dnešní doby je jóga stále častěji vyhledávaným prostředkem k odreagování se, uvolnění mysli, odplavení stresu a uvedení těla a mysli do zdravé přirozené rovnováhy.

Pojďte se zastavit a vyzkoušejte léčivou sílu jógy s okamžitými účinky — zklidňuje mysl, zlepšuje nálady a psychické stavy, celkově uzdravuje a regeneruje organismus, přináší příliv energie, zlepšuje spánek a funguje jako prevence stresu, uvolňuje, protahuje a posiluje celé tělo.

Lekce jógy jsou vhodné pro dospělé, každá hodina je jiná a vychází i z okamžité nálady a rozpoložení cvičících. Maximální počet účastníků je 5 lidí/lekce.

Lekce trvá cca 60 minut. V ceně lekce je zohledněn individuální přístup lektorky a zapůjčení podložky, můžete si donést vlastní, máte-li k dispozici. Na každé lekci dostanete i teplé nápoje a drobné občerstvení.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 2. 2015
20.4.
5.8.
1968:Computer.art

1968:Computer.art

Brno, Jižní Morava
20.4.
5.8.
Ondřej Kopal: No drama

Ondřej Kopal: No drama

Brno, Jižní Morava
21.3.
20.10.
Strom roku 2018 - Stromy svobody

Strom roku 2018 - Stromy svobody

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí