Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prožitková jóga - kurz v Brně

Prožitková jóga - kurz v Brně

Kdy 15. leden 2015 10:00 - 11:00 Sportovní akce
Máte chuť či potřebu utvářet si vlastní život? Potřebujete se srovnat sami se sebou, v každodenním shonu účinně čelit stresu a nastolit řád? Udělejte si čas sami pro sebe a přijďte vyzkoušet prožitkovou jógu...
Pohyb patří odedávna k naší přirozenosti a vzhledem k uspěchanosti, náročnosti a stresové zátěži dnešní doby je jóga stále častěji vyhledávaným prostředkem k odreagování se, uvolnění mysli, odplavení stresu a uvedení těla a mysli do zdravé přirozené rovnováhy.

Pojďte se zastavit a vyzkoušejte léčivou sílu jógy s okamžitými účinky — zklidňuje mysl, zlepšuje nálady a psychické stavy, celkově uzdravuje a regeneruje organismus, přináší příliv energie, zlepšuje spánek a funguje jako prevence stresu, uvolňuje, protahuje a posiluje celé tělo.

Lekce jógy jsou vhodné pro dospělé, každá hodina je jiná a vychází i z okamžité nálady a rozpoložení cvičících. Maximální počet účastníků je 5 lidí/lekce.

Lekce trvá cca 60 minut. V ceně lekce je zohledněn individuální přístup lektorky a zapůjčení podložky, můžete si donést vlastní, máte-li k dispozici. Na každé lekci dostanete i teplé nápoje a drobné občerstvení.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 2. 2015
4.3.
31.12.
Bítls

Bítls

Brno, Jižní Morava
14.4.
25.6.
Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

Brno, Jižní Morava
30.5.
25.6.
Mozartovy děti 2017

Mozartovy děti 2017

Brno-střed, Jižní Morava
21.4.
6.8.
Jana Kalinová: Denní tik

Jana Kalinová: Denní tik

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí