Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pražský dračí podzim 2013

Pražský dračí podzim 2013

Kdy 7. září 2011 11:00 - 8. září 2011 17:00 Festivaly
Pražský dračí podzim je největší akcí, která spojuje závody dračích lodí a bohatou kulturní tradici jihovýchodní asie. V rámci festivalu se pojedou závody čínských dračích lodí na 250 a 1000 metrů, závody unikátních indonéských lodí a to vše doplní kulturní program exotických tanců a umění.
Závodní část festivalu nabídne závody na krátké a dlouhé trati pro zájemce z řad sportovních klubů, ale také pro amatérské posádky. Kromě závodů na čínských lodích bude také možné vidět závody na indonéských lodích, které náš klub vlastní jako jediný v Evropě.

Přijďte se podávat na závody, přijďte fandit našim sportovcům. Celý den bude kromě závodů protkán také kulturním programem, který v sobě bude obsahovat exotické tance z asijských, ale i dalších zemí, ukázky bojových umění a také jedinečný dračí tanec, ve kterém soubor dračího tance Pražského klubu dračích lodí představí novou taneční sestavu s fascinujícími prvky.

Na závěr programu chystáme překvapení, které ale pochopitelně nemůžeme prozradit. Ale každpodádně se bude na co dívat! Po celý den bude v areálů možnost zakoupení občerstvení, jídla a nápojů. I pro nezávodící návštěvníky nabídneme program, např. projížďky pro děti a jejich rodiče na dračí lodi. Přijďte k nám!
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 9. 2013
21.3.
31.8.
Česká televize dětem

Česká televize dětem

Praha 4, Praha
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
14.3.
30.11.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí