Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pražské cyklozvonění 2017

Pražské cyklozvonění 2017

Kdy 17. září 2017 10:00 - 17:00 Sportovní akce
Ukažte všem, že jezdit po Praze na kole je nejen bezpečné, ale i příjemné. Přijďte si užít zářijovou neděli na rodinném festivalu pod hlavičkou Pražského cyklozvonění. V neděli 17. září čekají na všechny připravené cyklotrasy vedoucí z různých míst po celé Praze.

Ukažte všem, že jezdit po Praze na kole je nejen bezpečné, ale i příjemné. Přijďte si užít poslední zářijovou neděli na rodinném festivalu pod hlavičkou Pražského cyklozvonění.

Namísto parkoviště zaplní prostor náplavky dětské tržiště, přehlídka módy na kolech, z části komunikací se zase stanou dráhy určené pro jízdu na elektrokolech, městských kolech a dalších vozítkách. Spanilou jízdu Prahou tu zakončí průvodcované skupiny, které se sjedou z celé metropole. Na místo je možné dorazit pěšky z blízké zastávky metra Anděl nebo přijet na kole s některým z pelotonů.

Na všechny, kteří mají rádi pohyb a dobrou zábavu, čekají připravené cyklotrasy vedoucí z různých míst po celé Praze a zakončené v Kaizlových sadech poblíž Invalidovny. Rodinné odpoledne potom dá zažít atmosféru babího léta a prodloužit si na chvíli prázdniny.

Na odpolední festival plný zábavy, exhibicí, hudby a soutěží bude možné dojet na kole společně s některou z více než dvaceti skupin pod vedením zkušených cyklistů.

Vytipované trasy povedou v naprosté většině po bezpečných cestách.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 8. 2017

Ubytování a restaurace v okolí