Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pražské cyklozvonění 2016

Pražské cyklozvonění 2016

Kdy 25. září 2016 10:00 - 17:00 Sportovní akce
Ukažte všem, že jezdit po Praze na kole je nejen bezpečné, ale i příjemné. Přijďte si užít poslední zářijovou neděli na rodinném festivalu pod hlavičkou Pražského cyklozvonění. V neděli 25. září čekají na všechny připravené cyklotrasy vedoucí z různých míst po celé Praze. Centrem zábavy je A-park.

Ukažte všem, že jezdit po Praze na kole je nejen bezpečné, ale i příjemné. Přijďte si užít poslední zářijovou neděli na rodinném festivalu pod hlavičkou Pražského cyklozvonění.

Namísto parkoviště zaplní prostor náplavky dětské tržiště, přehlídka módy na kolech, z části komunikací se zase stanou dráhy určené pro jízdu na elektrokolech, segwayích, městských kolech a dalších vozítkách. Spanilou jízdu Prahou tu zakončí průvodcované skupiny, které se sjedou z celé metropole. Na místo je možné dorazit pěšky z blízké zastávky metra Anděl nebo přijet na kole s některým z pelotonů.

Pro všechny, kteří mají rádi pohyb a dobrou zábavu, jsou připravené cyklotrasy vedoucí z různých míst po celé Praze a zakončené v branických ledárnách v areálu A-parku. Malou upomínku dostane každý, kdo se zúčastní společné cyklojízdy s naším průvodcem.

Od 10 do 17 hodin čeká v cíli na všechny účastníky tradiční zvonění a pořádná porce sportovních i odpočinkových aktivit. Dorazit můžete i pěšky – každý druh pohybu se počítá. Vstup je zdarma.

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 9. 2016

Ubytování a restaurace v okolí