Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prázdninové sobotní akce pro děti v Království železnic

Prázdninové sobotní akce pro děti v Království železnic

Kdy 1. červenec 2014 - 31. srpen 2014 Akce pro děti
Nechte své děti pobavit se i ponaučit se s jejich oblíbenými pohádkovými hrdiny!

Připravili jsme pro vás zábavné prázdninové soboty! Po celé léto se vaše děti mohou každou sobotu setkat se svými oblíbenými hrdiny a zasoutěžit si o drobné ceny. Na "Dnech s" zažijí spoustu zábavy i ponaučení.

28.6. Den s Rádiem Blaník

  • Den plný soutěží a zábavy s vaším oblíbeným rádiem. (

5.7. Brumíkova letní stezka

  • Pražská zastávka populární dětské roadshow.

12.7. Faraoni starého Egypta

  • Chceš vědět, jak byli pochováváni faraoni starého Egypta nebo se naučit psát své jméno v hieroglyfech?

19.7. Souboj superhrdinů

  • Superman vyzval Spidermana na souboj, tentokrát ovšem ten vědomostní. Pomož svému oblíbenému superhrdinovi zvítězit v souboji o správně vyplněnou zážitkovou mapu! Každou hodinu od 11 do 16 hodin.

26.7. Souboj čarodějů

  • V kouzlech jsou si možná rovnocenní, kdo z nich ale bude lepší ve vyplňování zážitkové mapy? Pomož svému čarodějovi a za odměnu uvidíš vystoupení kouzelníka! Soutěž probíhá každou hodinu od 10 do 16 hodin s výjimkou poledne.

2.8. Hledání pokladu s piráty

  • Podle staré pirátské pověsti je někde v našem kolejišti ukrytý poklad. Procvič si svou bystrost a důvtip při řešení indicií vedoucích k jeho nalezení! Kdo dojde až k pokladu, dostane drobný dárek a hrst čokoládových zlaťáků. Soutěžit můžeš od 10 do 16 hodin. Na akci bude také malování na obličej!

9.8. Souboj animáků

  • Je ovečka Shaun chytřejší než slon Dumbo? Staň se členem týmu jedné z těchto oblíbených animovaných postaviček a pomož jí správně vyplnit zážitkovou mapu dříve než jí vyplní protivník! Soutěž probíhá každou hodinu od 10 do 16 hodin s výjimkou poledne.

16.8. Souboj upírů

  • V noci jsou děsiví a krvelační. Když ale přijde na to správně vyplnit naší zážitkovou mapu, jsou z nich zase beránci jako ze školní lavice. Pomož jim být rychlejší než ten druhý! Soutěžit můžeš každou hodinu od 10 do 16 hodin s výjimkou poledne.

23.8. Souboj superhrdinů - odveta

  • Poražený z 19.7. vyzývá svého protivníka k odvetě. A jako vždy je na tobě, abys svému oblíbenému superhrdinovi pomohl k vítězství. Soutěž probíhá každou hodinu od 10 do 16 hodin s výjimkou poledne.

30.8. Velká vlaková loupež v Království železnic

  • V Království železnic došlo k maléru – lupiči ukradli box se správnými odpověďmi na naší letní soutěž o koloběžku! Bez tvé pomoci nemůžeme vylosovat vítěze! Najdi ukrytý box podle nápověd od lupičů a dostaneš cenu! Každý účastník soutěže dostane navíc možnost zúčastnit se tipovací soutěže o koloběžku aniž by musel vyplňovat zážitkovou mapu! Na akci bude také malování na obličej! Soutěžit můžeš od 10 do 16 hodin.

Rádi byste přišli na více ze sobotních akcí, ale standardní rodinné vstupné by v tomto případě přesáhlo vaše možnosti? Máme pro vás roční balíček rodinných vstupenek na 5 návštěv. Jedna návštěva pro čtyřčlennou rodinu ve složení 2 dospělí a 2 děti tak vyjde na pouhých 300 Kč!

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 7. 2014
10.4.
9.9.
Modrotisk tradiční a netradiční

Modrotisk tradiční a netradiční

Praha 5, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha
24.3.
30.9.
Parníkem do Zoo Praha

Parníkem do Zoo Praha

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí