Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prague Floorball Cup 2018

Prague Floorball Cup 2018

Kdy 5. leden 2018 - 7. leden 2018 Sportovní akce
Prahu ve dnech 5. – 7. ledna 2018 navštíví více než 100 týmů ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. Turnaj se tedy oproti loňskému prvnímu ročníku značně rozrostl. Navýšen byl i počet hal, ve kterých se turnaj odehraje. První lednový víkend bude v Praze zkrátka zasvěcen florbalu!
Organizátoři letos přichystali velkou novinku, tou je PFCmini – turnaj nejmenších sportovců v malém florbalu 3+1, který se bude odehrávat ve Sportovním centru Univerzity Karlovy v Hostivaři. Areál nabízí zázemí pro doprovodné aktivity, takže si děti i mezi zápasy rozhodně přijdou na své.
 
Účastníci turnaje se mohou, stejně tak jako loni, těšit na bohatý doprovodný program. K osvědčeným loňským pozápasovým aktivitám letos přibude několik novinek. K odreagování budou moct hráči využít například únikovou hru Lost Rooms nebo si zaskákat na obřích trampolínách v Jump Parku.
 
Prague Floorball Cup 2018 slibuje opravdu nabitý program plný sportu i zábavy.

Prague Floorball Cup
je mezinárodní mládežnický turnaj, který spojuje moderní sport s historickými krásami Prahy. Zápasy, které se budou hrát v osmi halách, jsou určeny pro kluky i holky. Jedná se o druhý turnaj v České republice, který má mezinárodní charakter. Cílem je nejen srovnání týmů z mnoha evropských zemí (Švédsko, Švýcarsko, Polsko, Německo, …), ale i vzájemná výměna zkušeností a hlavně navázání nových přátelství. Vítěz si domů odnese velký pohár (The Cup), který byl vyroben na zakázku.

Nejen diváci, ale především soutěžící jistě ocení další sportovní vyžití v blízkosti turnajových hal. Vedle Jedenáctky se nachází bazén Aqua Sport Club a jen pár minut chůze od finálové haly Podvinný Mlýn je Lazerfun Centrum Praha, kde je možné zahrát si populární laser game ve dvou stylových arénách – v aztécké a v labyrintu.

Finálový den se uskuteční na Podvinném Mlýně a stejně tomu bude i letos. Které týmy pozvednou nad hlavu unikátní trofej se dozvíme v neděli 7. ledna 2018.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 12. 2017
1.6.
30.6.
Krása Kéraly na Černém Mostě

Krása Kéraly na Černém Mostě

Praha 14, Praha
2.6.
30.9.
Pošumavský rychlík

Pošumavský rychlík

Volary, Šumava
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
2.6.
30.9.
Podtrosecký rychlík

Podtrosecký rychlík

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí