Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prague Coffee Festival 2017

Prague Coffee Festival 2017

Kdy 14. říjen 2017 10:00 - 15. říjen 2017 18:00 Festivaly
Zveme vás na 6. ročník Prague Coffee Festivalu do Studentské Hybernské - kavárny Filosofické fakulty Universiny Karlovy v Hybernské ulici.
Šestý ročník festivalu se snaží uchopit téma kávy v širším kontextu, tak aby si každý přišel na své. Návštěvníci se tak mohou těšit na přednášky, degustace vzorků kávy z lokálních i zahraničních pražíren, ukázky pražení, prezentaci kaváren i jednotlivých baristů, workshopy.

Návštěvníci budou mít možnost objevovat rozličné chutě kávy na mnoha brew i espresso barech provozovaných baristy z kaváren a pražíren z celé Evropy. Po celý den budou na programu také profesionální degustace káv, tzv. cuppingy, nebo milk battle – soutěž v kreslení mléčnou pěnou do kávy.

Kromě toho Prague Coffee Festival nabídne řadu workshopů, které návštěvníkům přiblíží například základy latte artu nebo je naučí, jak si doma různými způsoby připravit dokonalý šálek kávy. Oba festivalové dny budou nabité přednáškami od kávových farmářů, profesionálů v oboru i odborníků na různé aspekty kavárenství, přípravy nebo pěstování kávy, a to ze všech koutů světa.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2017
5.4.
30.4.
Výstava Good Vibrations

Výstava Good Vibrations

Praha 1, Praha
24.3.
28.10.
Cyklohráček - vlak, kde si děti vyhrají

Cyklohráček - vlak, kde si děti vyhrají

Lichoceves, Střední Čechy
21.4.
22.4.
Prague Fashion Market

Prague Fashion Market

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí