Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pozvánka na křest knihy Vynálezce Alva

Pozvánka na křest knihy Vynálezce Alva

Kdy 1. říjen 2014 17:00 - 19:00 Akce pro děti
Kniha bude pokřtěna v 17:00 ve středu 1. října v podpalubí lodi (A)VOID Floating Gallery na Náplavce na Praze 2 – Poskalí. Role kmotra se ujme herec Petr Rychlý. Pro děti budou připraveny Alvovy veselé úkoly, placky s Alvou a možná přijde i samotný Alfréd Nobel!

Je libo raketobrusle, přenášedlo, létající samočistící maxibubliny nebo robota, který za vás uklidí zahradu? Alva si ví rady se vším. S tímto vynálezcem se rozhodně nudit nebudete.

Bohatě ilustrované vtipné příběhy podle televizního večerníčku, pro malé i velké, vyšly 1. září v Edici České televize. Napsala je Klára Smolíková a ilustroval Luděk Bárta.

Vynálezce Alva je malý brýlatý kluk – rozcuchaný neposedný zrzek, toužící po technických vymoženostech třetího tisíciletí. Jméno Alva „zdědil“ po svém slavném předchůdci T. A. Edisonovi. Jako každý génius je nadán nezměrnou fantazií a tvořivostí, které ve spojení s jeho nepraktičností a zmatkářstvím vedou k nečekaným zápletkám a ještě nečekanějším rozuzlením.

S dvojicí sourozenců Filipem a Denisou tvoří nerozlučnou partu kamarádů, která zažívá neuvěřitelná dobrodružství ve škole i mimo ni.

Celý popis
Naposledy změněno: 29. 9. 2014

Ubytování a restaurace v okolí