Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pozvánka na křest knihy Vynálezce Alva

Pozvánka na křest knihy Vynálezce Alva

Kdy 1. říjen 2014 17:00 - 19:00 Akce pro děti
Kniha bude pokřtěna v 17:00 ve středu 1. října v podpalubí lodi (A)VOID Floating Gallery na Náplavce na Praze 2 – Poskalí. Role kmotra se ujme herec Petr Rychlý. Pro děti budou připraveny Alvovy veselé úkoly, placky s Alvou a možná přijde i samotný Alfréd Nobel!

Je libo raketobrusle, přenášedlo, létající samočistící maxibubliny nebo robota, který za vás uklidí zahradu? Alva si ví rady se vším. S tímto vynálezcem se rozhodně nudit nebudete.

Bohatě ilustrované vtipné příběhy podle televizního večerníčku, pro malé i velké, vyšly 1. září v Edici České televize. Napsala je Klára Smolíková a ilustroval Luděk Bárta.

Vynálezce Alva je malý brýlatý kluk – rozcuchaný neposedný zrzek, toužící po technických vymoženostech třetího tisíciletí. Jméno Alva „zdědil“ po svém slavném předchůdci T. A. Edisonovi. Jako každý génius je nadán nezměrnou fantazií a tvořivostí, které ve spojení s jeho nepraktičností a zmatkářstvím vedou k nečekaným zápletkám a ještě nečekanějším rozuzlením.

S dvojicí sourozenců Filipem a Denisou tvoří nerozlučnou partu kamarádů, která zažívá neuvěřitelná dobrodružství ve škole i mimo ni.

Celý popis
Naposledy změněno: 29. 9. 2014
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
25.5.
27.5.
Prague Food Festival 2018

Prague Food Festival 2018

Praha 2, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí