Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pohybový kurz miminka

Pohybový kurz miminka

Kdy 25. září 2014 14:00 - 14:45 Akce pro děti
Miminka (5 měsíců až 1 rok – nechodící) s maminkou.

Zveme vás na ochutnávkovou lekci pohybového kurzu pro miminka, která se koná 25.9. ve 14 hodin. Lekce trvá 45 minut a je určena pro 6 maminek s dětmi. Pokud se vám lekce bude líbit, máte možnost si zakoupit balíček 10-lekcí za cenu 1500 Kč. Série lekcí začíná ve čtvrtek 2.10. ve 14 hodin a bude se pravidelně opakovat každý čtvrtek po 10 týdnů.

Co nás na lekcích čeká? Budeme si hrát, chovat se, pomáhat dětem zjistit kde co mají a jak to používat. Zklidňovat nebo stimulovat jejich nervový systém, rozvíjet smysly (zrakový, sluchový, čichový, hmatový, chuťový, vestibulární, proprioperceptivní). A samozřejmě rozvíjet také sociální interakce s ostatními dětmi.

V kurzu využijeme spojení mateřství a perinatální psychologie, pohybovou terapii, jogu, hudbu, tanec, říkanky, zpěv, skupinovou dynamiku, práci s energií, doteky a dotekové hry na tělo, masáže dětí a samozřejmě také vývojové pohyby. Podpoříme vás v prohlubování vztahu a komunikace s vaším děťátkam a při hledání vaší nové identity jako matky. Těšíme se na vás i vaše miminko.

Celý popis
Naposledy změněno: 17. 9. 2014

Ubytování a restaurace v okolí