Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pohádkový les - princové a princezny v Čakovicích

Pohádkový les - princové a princezny v Čakovicích

Kdy 14. září 2014 13:00 - 18:00 Akce pro děti
Kdo zachrání princezny a prince? Máte rádi pohádky? Chtěli byste potkat opravdu hodně princů a princezen na jednom místě? Tak to určitě doražte se svými dětmi do pohádkového lesa s názvem Princové a princezny.

V neděli 14.9. v zámeckém parku v Čakovicích na vás bude čekat Růženka s dorty, Bajaja s drakem, Zubejda s velbloudy, Král Miroslav, princezna Mulan, Třetí princ s hady i Popelka. Již druhý pohádkový les zde pro vás totiž ve spolupráci s Městkým úřadem Čakovice připravila společnost Velká dobrodružství. Dvoukilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 13 do 18 hodin.

Na startu dostanou průvodní dopis s popisem trasy, namalovanými pohádkovými postavami, které na ně na trase budou čekat. U každé pak dostanou nějaký zapeklitý úkol, za jehož splnění dostanou do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Sněhurky a trpaslíku královský poklad.

Trasa výletu začíná tak jako pod zámkem. Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 7. 2014

Ubytování a restaurace v okolí