Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pohádkový les - Po stopách Sněhové královny v zámku Roztoky u Prahy

Pohádkový les - Po stopách Sněhové královny v zámku Roztoky u Prahy

Kdy 31. leden 2015 13:00 - 16:00 Akce pro děti
Pohádkový les pro všechny děti na motivy známe pohádky H.CH.Andersena.
Na zámku v Roztokách bude čarovat Sněhová královna! Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly statečné Gerdě vysvobodit kamaráda Káje ze spárů Sněhové královny? Vezměte je s sebou v sobotu 31.1. do parku zámku Roztoky.

Od 13 - 16 hodin zde pro vás společnost Velká dobrodružství a Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy připravily odpolední program - Pohádkový les – Po stopách Sněhové královny na motivy známé pohádky H.Ch. Andersena.

Na kilometrové trase parkem budou na děti čekat herci v překrásných kostýmech a u nich budou děti na jednotlivých stanovištích plnit zapeklité úkoly. Pomohou děti zasytit hrachem starou vránu a princi pochytat splašené koně? Dokáží čarodějnici nasbírat dost pavouků na polévku a hodné babičce rozpustit zakleté rampouchy?

Na startu u vstupu do zámeckého parku vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. V cíli pak od kouzelné Sněhové vločky dostanou všichni malí poutníci krásný dárek. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!

Pokud nechcete stát fronty, můžete se zaregistrovat na veldo.cz. Více informací denně na facebooku Velká dobrodružství. Vstupné je 50 Kč.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 11. 2014

Ubytování a restaurace v okolí